کیست مویی در کهریزک

درمان کیست مویی در کهریزک (سینوس پیلونیدال) از راه های موثر برای عدم ابتلا به بیماری های شدیدتری چون عفونت بدن، جلوگیری از زخم های متعدد پوستی و موارد دیگر است. بیماری کیست مویی یک نوع بیماری پوستی – مقعدی است که در آن موهای زائد بر اثر فشار زیاد به پوست یا پرمویی و تداخل غدد مویی با یکدیگر، مجددا به داخل پوست برگشته و باعث ایجاد حفره ای کوچک در آن ناحیه می شود.

این بیماری را می توان در مراحل اولیه با درمان های خانگی درمان کرد، اما اگر باعث ایجاد سوزش و خارش و در ادامه تورم شدید پوست و عفونت شود، باید در سریعترین زمان نسبت به درمان کیست مویی با لیزر در کهریزک اقدامات لازم را انجام داد. به جهت اطلاع از شرایط درمان بیماری می توانید با کارشناسان ما به شماره 02188015765 ارتباط باشید تا به شما عزیزان راه درمان قطعی را توصیه کنند. با این وجود در ادامه در خصوص انتخاب بهترین کلینیک درمانی و پزشک متخصص کیست مویی کهریزک، صحبت خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

نظرات بیماران بعد از عمل لیزر با دکتر قمری

برای مشاهده ویدیوهای عمل و نظرات بیماران بر روی لینک زیر کلیک کنید.

خدمات دکتر قمری

بهترین دکتر کیست مویی کهریزک

قطعا انتخاب دکتر متخصص در زمینه درمان کیست مویی در کهریزک، یکی از اصلی ترین بخش هاست. پزشک متخصص باید دارای تجربه کافی و سابقه درخشان در زمینه درمان این بیماری پوست – مقعدی، بهرمندی از دانش روز کار با ابزار و تجهیزات پزشکی و … باشد.

در این زمینه توصیه ما در خصوص بهترین دکتر کیست مویی در کهریزک تهران، دکتر سید عبدالرحیم قمری با سابقه بیش از 20 سال عمل جراحی در حوزه بیماری های مقعدی و متخصص در امر جراحی (روده بزرگ و کولورکتال) است.

دکتر قمری در طی این سال ها با دارا بودن سابقه بیش از 16 هزار عمل جراحی موفق توانسته است عناوین و افتخارات متعدد ملی و بین المللی بسیاری را در این زمینه کسب کند. این افتخارات سبب شده است تا نام ایشان را به عنوان بهترین جراح بیماری های مقعدی اعم از سینوس پیلونیدال، بواسیر، شقاق و … در کشور شناخته شود.

شما همشهریان عزیز می توانید به جهت رزرو نوبت و معاینات اولیه بیماری چون کیست مویی با شماره 02188015765 در ارتباط باشید.

لیست مراکز کیست مویی در سراسر ایران

لیزر کیست مویی در کهریزک

برای درمان قطعی و بدون بازگشت این بیماری نیاز است تا از عمل های جراحی استفاده کنید. بهترین روش درمان کیست مویی در کهریزک و سراسر کشور قطعا درمان بوسیله لیزر است. لیزر سینوس پیلونیدال (کیست مویی)، هیچگونه درد و خونریزی، پانسمان و دوران بستری ندارد و دوران نقاهت آن کمتر از یک هفته است.

همچنین در خصوص هزینه عمل کیست مویی در کهریزک باید گفت این روش درمانی دارای قیمت بسیار مقرون به صرفه تری نسبت به عمل جراحی سنتی دارد. کلیه موارد لیزر درمانی انواع بیماری های مقعدی توسط تیم متخصصین دکتر قمری با پیشرفته ترین تجهیزات لیزر درمانی انجام می شود.

شما عزیزان می توانید جهت رزرو نوبت و استعلام قیمت عمل لیزر کیست مویی در کهریزک، با شماره 02188015765 در ارتباط باشید.

بهترین کلینیک کیست مویی در کهریزک

کلینیک لیزر درمانی دکتر قمری با دارا بودن سابقه ای بیش از دو دهه فعالیت در زمینه درمان انواع بیماری های مقعدی نظیر کیست مویی قادر است شما عزیزان را در امر درمان قطعی این بیماری پوستی – مقعدی یاری کند. کلینیک دکتر قمری به عنوان بهترین کلینیک لیزر کیست مویی در استان تهران و شهر کهریزک به شمار می رود. قطعا دلیل این عنوان علاوه بر حضور دکتر قمری به عنوان ریاست و پزشک ارشد مرکز درمان، دارا بودن کادری مجرب، ابزار و تجهیزات پزشکی پیشرفته و خدمات مشاوره قبل و بعد از درمان است.

سوالات متداول

قطعا بهترین دکتر آقا برای درمان کیست مویی در کهریزک را باید دکتر سید عبدالرحیم قمری معرفی کرده. ایشان با دارا بودن تجربه کافی در زمینه درمان بیماری های مقعدی، بهترین گزینه برای درمان کیست مویی مخصوص آقایان هستند.
اگر به دنیال بهترین پزشک متخصص خانم برای درمان کیست مویی در کهریزک میگردید، ما در کلینیک قمری با دارا بودن پزشکان متخصص خانم، این نیاز را برطرف کردیم. کافیست با مشاوران ما در ارتباط باشید و به جهت رزرو نوبت اقدامات لازم را انجام دهید.

دکتر سید عبدالرحیم قمری با دارا بودن بیش از 16 هزار عمل جراحی موفق در حوزه بیماری های مقعدی، به عنوان بهترین پزشک کیست مویی در مشهد و کشور شناخته می شوند.

بله، مراجعه کنندگان عزیز می توانند با شماره 02188015765 در ارتباط باشید و در خصوص تقسیط عمل کیست مویی در کهریزک و شرایط آن اطلاع حاصل فرمایید.
لیزر، هزینه عمل، بهترین دکتر و مرکز کیست مویی در کهریزک

مشاوره تخصصی قبل از عمل با دکترقمری

متخصص جراحی عمومی

 

بهترین دکتر و مرکز برای درمان:

 

شقاق | هموروئید | کیست مویی | فیستول

👇 تماس بگیرید.👇