شماره تلفن


021-88339316

دریافت نوبت و راهنمایی

راه های ارتباطی

مطب دکتر قمری

دکتر عبدالرحیم قمری - متخصص جراحی و درمان بیماری‌های مقعد

درباره دکتر قمری

بیوگرافی دکتر عبدالرحیم قمری

دکتر سید عبدالرحیم قمری معروف به دکتر قمری متخصص جراحی سالها است که بصورت متمرکز بر روی درمان انواع بیماری مقعد خصوصاً بواسیر، شقاق و فیستول طبابت می‌کند. دکتر عبدالرحیم قمری با تخصص جراحی (روده بزرگ و کولورکتال) تمرکزشان را بر روی درمان انواع بیماری‌های مقعد گذاشته اند. همین امر عامل شده تا ایشان بتواند در این حوزه بهترین نتیجه را برای بیماران رقم بزنند. دکتر سیدعبدالرحیم قمری اعتقاد دارند در ناحیه مقعد موارد پیچیده زیادی وجود دارد که با تمرکز بر روی این نوع جراحی، پزشک متخصص می‌تواند با تبحر، تسلط و تجربه بالای خودشان مشکلات بیماران را تا حد زیادی از بین ببرند.
دکتر قمری باسابقه بیش از 16 هزار مورد عمل سرپایی به وسیله لیزر در تهران و دارا بودن تخصص جراحی کولورکتال و درمان روزانه حدود 30 بیمار قصد دارند همه موارد مربوط به درمان بواسیر، شقاق و درمان انواع بیماری مقعد را به بیماران عزیز اطلاع رسانی نماید. البته تجربه دکتر عبدالرحیم قمری در سال‌های گذشته و حال حاضر صرفاً عمل‌های سرپایی با لیزر نیست ولی ایشان اعتقاد دارد درمان انواع بیماری مقعد با لیزر برای بیمار گرفتاری کمتری در بر خواهد داشت و بیمار سریعتر به زندگی عادی خود باز می‌گردد.

021-88339316

دکتر عبدالرحیم قمری در کدام بیمارستان است؟

فعالیت ها و سوابق کاری

جراحی های عمومی که دکتر عبدالرحیم قمری با لیزر در تهران انجام می دهند شامل:

  • عمل جراحی و لیزر تخصصی هموروئید یا بواسیر
  • عمل جراحی و لیزر بیماری های نواحی مقعدی
  • عمل جراحی و لیزر مویی یا سینوس پیلونیدال
  • عمل جراحی و لیزر شقاق یا فیشر مقعد
  • درمان عمل جراحی و لیزر فیستول آبسه و انواع دیگر بیماری های مقعد

میانگین نظرات بیماران

کیفیت درمان
91%
برخورد مناسب
98%
صرفه اقتصادی
90%
توضیح کامل روال درمان
100%

پرسش های از ما

نظرات درباره دکتر قمری در این صفحه به صورت کامل لیست شده است. شما می توانید همه نظرات را به صورت کامل در این صفحه مشاهده کنید.

نظرات

1401/06/15

5/5

سلام من به بواسیر حاد دچار بودم با کلی استرس از درمان بالاخره تصمیم گرفتم عمل کنم اما چون روم نمیشد دنبال دکتر خانوم بودم ولی وقتی نظرات در مورد دکتر قمری را خوندم به این نتیجه رسیدم که عمل بواسیر حاد، عمل خطرناکی هستش و باید بروم پیش یک پزشک متخصص بیماری مقعدی، پس به مطب دکتر سید عبدالرحیم قمری تهران رفتم و ایشان با مشاوره و نظراتی که دادند من رو عمل کردند و خداروشکر این عمل فوق العاده خوب بود و من مجدد به راحتی می توانم به زندگی عادی ام ادامه دهم.

1401/03/04

5/5

سلام خدمت آقای دکتر عزیز و پرسنل زحمتکش بیمارستان، بخصوص دستیار مهربان دکتر در اتاق عمل که خیلی محترم بودند. من چند وقت پیش کیست مویی رو پیش جناب دکتر قمری عمل کردم. خداروشکر خیلی راضی هستم. بنظرم بهترین دکتر متخصص بیماریهای مقعدی در تهران رو میشه دکتر قمری نامید. من واقعا از ایشون راضی هستم و بهترین پزشک عمل لیزر هموروئید امیرآباد ایشان هستند.

1398/08/15

5/5

 با سلام من مشکلات پس از گذراندن دوران بیماری کنسر داشتم که با کمک ها و راهنمایی ها و تجویزهای ایشان که مورد تایید انکلوژیست من هم بود بسیاری از مشکلات جسمی و روحی من برطرف شد. امیدوارم همواره موفق باشند و به بسیاری از دوستان و خویشاوندانم ایشان را توصیه میکنم.

1400/10/21

5/5

با سلام یک ماه پیش دچار درد در هنگام اجابت مزاج شدم ،پیش دو سه متخصص گوارش رفتم که حتی به خودشان زحمت معاینه هم ندادند و بدون تشخیص پماد تحویز می کردند، در اینترنت با دکتر آشنا شدم و پس خواندن نظرات در مورد دکتر عبدالرحیم قمری گفتم اینها دروغ است، اما دو هفته پیش به مطب ایشان آمدم حتی به نیت عمل ،ایشون معاینه کردند و تشخیص شقاق دادند و پماد ترکیبی دادند و خداروشکر بعد از دو هفته مشکلم حل شد .ممنون از ایشان، یعنی بنده ای که حتی حاضر بودم عمل کنم تشخیص دادند با دارو خوب می شوم را عمل نکردند. مجدد ممنونم

درباره ما

درباره ما

2 دیدگاهات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
رضا
رضا
1 سال قبل

با سلام یک ماه پیش دچار درد در هنگام اجابت مزاج شدم ،،پیش دو سه متخصص گوارش رفتم که حتی به خودشان زحمت معاینه هم ندادند و بدون تشخیص پماد تحویز می کردند ،دو هفته پیش به مطب دکتر قمری آمدم حتی به نیت عمل ،ایشون معاینه کردند و تشخیص شقاق دادند و پماد ترکیبی دادند و خدا روشکر بعد از دو هفته مشکلم حل شد . ممنون از ایشان ،،یعنی بنده ای که حتی حاضر بودم عمل کنم تشخیص دادند با دارو خوب می شوم را عمل نکردند.مجدد ممنونم

منصور
منصور
1 سال قبل

سلام خدمت اقای دکتر عزیز و پرسنل زحمتکش. بخصوص دستار دکتر در اتاق عمل. من ۳ روز میشه که از عملم میگزره. خداروشکر خیلی خیلی راضی هستم. فقط یکم بعد دستشویی رفتن درد دارم که اونم طبیعیه. خواهش میکنم از دوستان هرکی که در گیر بیماری شقاق هست حتما مراجعه کنه پیش اقای دکتر بخدا خیلی دکتر خوبیه دستش خوب سریع عمل میکنه هیچ دردی هم نداشت موقع عمل. فقط همون سوزنای بی حسی درد داشتن که اونم قابل تحمل. دکتر جان دمت گرم. یاعلی.