هزینه های عمل واریس

هزینه عمل جراحی واریس پا

راهنمای مطالعه:

هزینه عمل واریس به عوامل گوناگونی اعم از میزان و شدت واریس پاها، پزشک معالج، روش درمان بستگی دارد. واریس پا، یک بیماری عروقی است که در آن ورید های پا بزرگ و برجسته می شود و با علائمی مانند درد و خارش و ورم برای پاها همراه هستند.
بیماری واریس، معمولا به دلایلی مانند افزایش سن، چاقی، نشستن طولانی مدت، ژنتیک ایجاد می شود و در صورت عدم درمان، ممکن است تشدید یافته و مشکلات جدی به همراه داشته باشد.

رگ های متورم، علاوه بر اینکه سلامتی فرد را به خطر می اندازند، در زیبایی پاها نیز تاثیر منفی دارند. بسیاری از افراد امکان دارد به این عارضه دچار شوند و در صدد رفع آن باشند. شاید شما هم درگیر رگ های واریسی هستید و در صدد رفع آن ها می باشید، اما پیش از مراجعه به پزشک و درمان، سوالاتی درباره ی هزینه عمل واریس با بیمه یا بدون بیمه دارید.

برای اطلاع از هزینه های درمان واریس، پیشنهاد می شود با مطب دکتر قمری تماس گرفته و با رزرو نوبت، معاینه شده و از قیمت دقیق عمل مطلع شوید. قسمت پذیرش دکتر قمری همه روزه از ساعت 9:30 صبح تا 8 شب پاسخگوی سوالات مراجعه کنندگان هستند.

🎯 عوامل موثر بر هزینه درمان واریس شدت بیماری، نوع و روش درمان، تجهیزات پزشکی، پوشش بیمه
💎 هزینه درمان واریس با بیمه قابل پوشش است و دارای قیمت بسیار کمتری نسبت به بیماران بدون بیمه است.
📌 تفاوت هزینه عمل با لیزر و عمل جراحی به طبع هزینه عمل با جراحی به دلیل بستری های لازم بیشتر است.

هزینه لیزر واریس پا

هزینه لیزر واریس
تعیین هزینه لیزر واریس به شدت بیماری و تخصص پزشک بستگی دارد.

لیزر درمانی، یکی از روش های جدید و مطمئن، برای درمان واریس پا است که با تجهیزات و امکانات پیشرفته انجام می شود. علاوه بر لیزر، جراحی با تیغ نیز یکی دیگر از روش های درمانی است که دوره نقاهت بیشتری داشته و با درد و خونریزی همراه است.

درمان با لیزر، عمل غیر تهاجمی محسوب می شود و نیازی به برش پا ندارد. همچنین دوران نقاهت کمی دارد و شخص پس از عمل، در مدت کوتاه به روال زندگی عادی خود باز می گردد. تعیین هزینه عمل واریس با لیزر بدون معاینه پزشک ممکن نیست، به همین خاطر فرد مبتلا ابتدا باید معاینه شده و سپس هزینه عمل مشخص شود.

هزینه عمل جراحی واریس پا در صورت داشتن بیمه درمانی

درمان واریس با بیمه تامین اجتماعی قابل پوشش است پزشک متخصص هنگام معاینه افرادی که تحت پوشش بیمه درمانی هستند، نکات مورد نیاز را یادداشت کرده و برای بررسی شدت بیماری، از پاها عکس می گیرد. این اطلاعات توسط پزشک به شرکت بیمه ارسال می شوند.

مدیر امور پزشکی در شرکت بیمه، تمامی نکات و یادداشت های دکتر متخصص را مشاهده و بررسی می کند. اگر درمان واریس با معیار های ضروری پزشکی مطابقت داشته باشد، بیمه هزینه عمل را تقبل می کند، اما اگر جنبه زیبایی داشته باشد تحت پوشش اکثر بیمه ها قرار نمی گیرد.

احساس درد، سنگینی پاها، سوزش و زخم های پوستی علائمی هستند که بیمه گر چک کرده و بر اساس آن ها در مورد هزینه ها با طرف قرارداد مذاکره می کند. با توجه به نوع بیمه، امکان دارد شرکت بیمه بخشی از هزینه را پرداخت کرده و بخش دیگر آزاد حساب شود.

هزینه درمان واریس در صورت نداشتن بیمه درمانی

اگر فرد تحت پوشش بیمه نباشد، دیگر نیاز به ضرورت پزشکی بیماری برای درمان نیست و بیمار، باید خودش هزینه عمل را به طور کامل پرداخت کند. روش درمان و هزینه درمان هر فرد با فرد دیگر متفاوت است و این مسئله توسط پزشک معالج بررسی می شود.
به هر حال برای اطلاع دقیق از هزینه های عمل، با مرکز دکتر قمری تماس گرفته و نوبت رزرو کنید. با معاینه و تشخیص بیماری، روش درمان تعیین شده و هزینه درمان نیز مشخص می شود.

تفاوت هزینه عمل جراحی واریس با لیزر واریس

تفاوت بین هزینه های درمان واریس با لیزر و جراحی
بررسی تفاوت های هزینه های لیزر و جراحی واریس

معمولا عمل های جراحی واریس، در بیمارستان های خصوصی و دولتی انجام می گیرد، در صورتی که لیزر واریس در کلینیک ها انجام می شود. اگر میزان و شدت واریس بالا باشد، برای درمان آن باید از روش جراحی با تیغ استفاده نمود؛ اما در صورتی که بیماری پیشروی نکرده باشد، لیزر بهترین شیوه ی درمان است.

از آنجایی که جراحی با تیغ در دسته ی عمل های سخت قرار دارد، نیاز به داروی بیهوشی، بستری شدن در بیمارستان، تعویض به موقع پانسمان و.. دارد. تمامی این هزینه ها در کنار هزینه ی بیمارستان و دستمزد پزشک، باعث می شوند که هزینه های بیمارستان بیشتر از هزینه های کلینیک شوند.

اگر بیمار در بیمارستان خصوصی نیز بستری شود، بدون شک هزینه های بیشتری برای عمل پرداخت می کند. در صورتی که عمل لیزر، هزینه های جانبی نداشته و نیاز به بستری ندارد.

برای لیزر درمانی از داروی بیهوشی استفاده نمی شود و نیازی به هزینه های جانبی نیست، به همین خاطر می توان عمل لیزر واریس را نسبت به عمل جراحی به صرفه تر دانست.

نظرات بیماران بعد از عمل لیزر با دکتر قمری

برای مشاهده ویدیوهای عمل و نظرات بیماران بر روی لینک زیر کلیک کنید.

چه عواملی بر روی هزینه درمان واریس تاثیر دارند؟

هزینه درمان واریس ممکن است تحت تاثیر عوامل مختلف قرار گیرد که برخی از این عوامل، عبارتند از:

  • شدت بیماری: هر چه شدت و میزان واریس های پا بیشتر باشد، نیاز به هزینه بیشتری برای درمان دارد.
  • نوع و روش درمان: نوع و روش درمان، یکی دیگر از عوامل موثر بر روی هزینه های عمل است. به عنوان مثال لیزر درمانی هزینه ی متفاوتی نسبت به جراحی با تیغ دارد.
  • تجهیزات پزشکی: هر چه کلینیک و بیمارستانی که در آن عمل انجام می شود، پیشرفته تر بوده و از روش های مدرن برای درمان استفاده کند؛ بدون شک هزینه ی بیشتری دارد.
  • پوشش بیمه: افرادی که تحت پوشش بیمه هستند، اغلب هزینه ای برای درمان پرداخت نمی کنند یا بخشی از هزینه را می پردازند. اما اشخاصی که بیمه ندارند یا تحت پوشش بیمه برای عمل قرار نمی گیرند، بایستی تمام هزینه درمان را تقبل کنند.

بنابراین همانطور که شرایط هر فرد برای عمل متفاوت است، هزینه درمان نیز متفاوت خواهد بود. بهترین راه برای تعیین هزینه های عمل، مراجعه به پزشک و معاینه است.

هزینه عمل واریس در تهران چقدر است؟

بررسی هزینه های عمل واریس در تهران
هزینه و قیمت لیزر واریس در تهران

اگر به بیماری واریس مبتلا هستید و می خواهید برای درمان آن اقدام کنید، به مطب دکتر عبدالرحیم قمری واقع در شهر تهران، امیر آباد، بالاتر از خیابان فاطمی، بعد از پمپ بنزین، کوچه خسروی مراجعه کنید.

افرادی که در شهر های دیگر سکونت دارند نیز می توانند برای معالجه، به شهر تهران رفته و پس از عمل بلافاصله به محل سکونت خود بازگردند. زیرا عمل لیزر واریس، نیازی به بستری شدن نداشته و دوره نقاهت بسیار کوتاهی دارد.

دکتر قمری متخصص بیماری های مقعدی یکی از مجرب ترین و با تجربه ترین پزشکان در زمینه درمان بیماری واریس است و همواره توانسته رضایت بیماران و مراجعه کنندگان را کسب کند.

سوالات متداول کاربران درباره هزینه عمل واریس

آیا بیمه تامین اجتماعی هزینه عمل واریس را پوشش می دهد؟

بیمه تامین اجتماعی هزینه عمل واریس با لیزر را پرداخت نمی کند، چرا که در دسته ی عمل های سرپایی قرار گرفته و نیاز به بستری ندارد. برای جراحی با تیغ نیز بسته به شرایط بیمار و وضعیت پزشکی، هزینه را تقبل می کند.

آیا هزینه عمل واریس با توجه به شدت بیماری متفاوت است؟

بله هرچه شدت و میزان واریس های پا بیشتر باشد، هزینه درمان نیز بیشتر می شود.

آیا هزینه درمان واریس در بیمارستان های دولتی و خصوصی متفاوت است؟

بله بدون شک بیمارستان های خصوصی هزینه ی بیشتری برای عمل واریس دریافت می کنند و خدمات و امکانات بیشتری در اختیار بیماران قرار می دهند.

4/5 - (2 امتیاز)

مقالات مشابه

دیدگاه ها
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاهات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

مشاوره تخصصی قبل از عمل با دکترقمری

متخصص جراحی عمومی

 

بهترین دکتر و مرکز برای درمان:

 

شقاق | هموروئید | کیست مویی | فیستول

👇 تماس بگیرید.👇