درمان بیماری های مقعدی

با توجه به نقش حیاتی مقعد در اجابت مزاج و دفع مدفوع، میتوان یکی از قسمت های مهم بدن در نظر گرفت. مقعد دارای بافت های خاصی است که میتواند مورد آسیب قرار گرفته و باعث بوجود آمدن بیماری هایی در آن ناحیه شود. از جمله بیماری های مقعدی میتوان به فیستول، شقاق یا فیشر، بواسیر، کیست مویی و غیره اشاره کرد.

دکتر سید عبدالرحیم قمری درمانگر انواع بیماری های مقعدی با سابقه درمان 20 هزار نفر

ارزانترین قیمت در کل ایران

چرا دکتر قمری بهترین انتخاب برای درمان بیماری های مقعدیست ؟

1- دکتر قمری سال‌ها متمرکز بر روی درمان های مقعد بوده و تجربیات لازم برای کسب بهترین نتیجه را دارا می‌باشد.
2- در مطب ایشان اپراتور و یا پزشک دیگری بیماران را درمان نمی‌کند و صرفاً خودشان تمام مراحل لیزر درمانی را به عهده می‌گیرند.
3- قیمت هایی که ایشان ارائه می‌کنند مناسب ترین قیمت موجود در ایران است و مطابق با قوانین سازمان نظام پزشکی می‌باشد.
4- انواع دستگاه لیزر co2 برای دریافت بهترین نتیجه درمان مقعد، در مطب موجود است.
5- با بهره گیری از تجهیزات مدرن و تجربه طولانی مدت دکتر قمری بر روی این نوع بیماری؛ طول مدت درمان بین 10 تا 20 دقیقه می‌باشند و بیماران می‌توانند در کوتاهترین زمان ممکن درمان شوند. حتی بیمارانی که از شهر دیگری برای درمان مراجعه می‌کنند بلافاصله پس از عمل راهی شهر خود می‌شوند و به معاینه پس از عمل نیازی ندارند.
6- روزانه تعداد زیادی درمان بواسیر، شقاق، کیست مویی و فیستول در مطب توسط دکتر قمری انجام می‌شود.
7- سطح رضایت مندی بیماران بسیار بالا بوده و درج نظرات آنها در وب سایت دکتر قمری صحه بر همین مهم است.

بیماری نواحی مقعدی
درد مقعد

درد مقعد به چه دلیل ایجاد می شود ؟

درد مقعد دارید؟ از سوزش و خونریزی دهانه و یا داخل مقعد رنج می برید ؟ اگر درگیر موارد فوق شده اید حتماً حال روحی خوبی ندارید از‌آنجائیکه مشکلات در این ناحیه بدن، برای هر آدمی پر از استرس و نگرانی است به شما حق می دهیم که هزاران فکر در سرتان بگذرد. ولی باید بدانید که درد مقعد ، خونریزی مقعد و سوزش مقعد امری بسیار عادی و همه گیر است و اغلب این مشکلات با درمانی بسیار ساده و سریع رفع می گردد. به کلیه این موارد بیماری مقعد می گویند که در دنیای امروزی بخاطر تغذیه نامناسب، کم تحرکی، آلودگی آب آشامیدنی بسیار شایع شده است. ما قصد داریم تمام جزئیات مربوط به بیماری مقعد را بصورت دقیق به شما توضیح دهیم تا بیماری خود را کاملاً بشناسید. اکثر بیماری های این ناحیه در مراحل ابتدائی با مصرف دارو قابل درمان هستند منتهی وقتی بیماری توسعه پیدا کند و مزمن شود یکی از بهترین راه های درمان استفاده از لیزر co2 می باشد. این لیرز با توان قدرت پرتاب بالای اشعه می تواند درمان را در 15 دقیقه به انتها برساند و بیمار بصورت فوری از درد و خونریزی رهایی یابد. ضمناً درمان با لیزر co2 برای بیمار نقاهت طولانی ندارد و از بستری و بیهوشی هم خبری نیست. یادتان باشد دکتر معتبر با تخصص متناسب و تجربه بالا در درمان بیماری های مقعدی می تواند درمانی امن را برای شما ایجاد کند.

درد مقعد چرا بوجود می آید؟

دکتر عبد الرحیم قمری متخصص جراحی و لاپاراسکوپی، درمانگر بیماری مقعد در این وب سایت انواع بیماری مقعد را با ریزترین حالات و تمامی علائم برای شما شرح داده است. لذا با مطالعه دقیق صفحات کاملاً متوجه می شوید که چه بیماری دارید و می توانید برای درمان بهترین تصمیم را بگیرید.شایع ترین بیماری مقعد هموروئید (بواسیر) و شقاق(فیشر) می باشد که در اکثر مواقع با درد مقعد همراه است، آبسه مقعد، فیستول و کیست مویی هم بیماری های دیگر این ناحیه هستند. فقط توجه داشت باشید که از خود درمانی با داروهای گیاهی و شیمیایی پرهیز کنید چون امکان این وجود دارد که بیماری شما پیشرفت کرده و متحمل درد مقعد و خونریزی گسترده تری شوید. متاسفانه چند نوع سرطان علائم مشابهی به بیماری مقعد دارد لذا بهتر است هرچه سریعتر به دکتر متخصص مراجعه کنید و درمان را آغاز نمایید. حتی درمان غیر جراحی باید توسط پزشک توصیه گردد تا سلامتی شما به خطر نیفتد.

بیماری نواحی مقعدی

درمان بیماریهای مقعدی با دکتر قمری

دکتر سید عبدالرحیم قمری دکتر بیماری مقعدی آقا با سابقه ای چندین ساله در این حوزه ، آماده خدمت رسانی به افرادیست که درگیر این بیماری شده اند.

درمان بیماری های مقعدی با لیزر و بدون لیزر ، جراحی شده و سنتی و … از تخصص های دکتر قمریست .

درمان مقعد

درمان مقعد با چه روش هایی انجام می شود؟

برای درمان مقعد ابتدا باید دقیقاً بدانید درگیر کدام بیماری مقعد هستید؛ شما با مرور صفحات این وب سایت تا حد زیادی به قطعیت در رابطه با بیماری خود می رسید البته ما پیشنهاد میکنیم تشخیص دقیق را به ویزیت دکتر موکول نمایید تا تمام جزییات مورد بررسی قرار بگیرد. پزشک معالج برای درمان مقعد ابتدا وخامت بیماری را بررسی میکند سپس منشا ایجاد آن را مورد ارزیابی قرار می دهد و اگر مقدور باشد درمان مقعد را با دارو پیش میبرد. معمولاً کیست مویی با دارو درمان نمیشود ولی آبسه ،شقاق ، بواسیر و حتی فیستول می تواند با اصلاح رژیم غذایی و مصرف دارو بهبود یابد؛ البته باید بدانید درمان مقعد با دارو فقط در مراحل ابتدایی بیماری ثمر بخش است. اگر قرار باشد این درمان با عمل جراحی انجام شود برای کاهش نقاهت و کمتر بودن درد بیماران بهتر است برای درمان مقعد از دستگاهی بنام لیزر co2 استفاده شود. عملکرد این دستگاه به نوعی است که محل زخم و تورم را مورد تهاجم متمرکز قرار میدهد و بافتهای آسیب دیده را بر میدارد تا سلولها بتوانند به ترمیم محل زخم بپردازند. در مورد آبسه؛ لیزر میتواند محل جمع شدن عفونت را به شکل بسیار دقیقی بشکافد تا پزشک معالج بتواند با کمترین آسیب رساندن به محل تورم و جمع شدن عفونت بیمار را درمان کند. درمان مقعد با لیزر co2 برای بیمار و پزشک بسیار راحت است و نیازی به بستری شبانه و بیهوشی نیست، نقاهت بسیار کوتاه مدت است و مدت زمان عمل جراحی حدوداً 15 دقیقه می باشد.

دکتر عبدالرحیم قمری - متخصص جراحی و درمان بیماری‌های مقعد

دکتر عبدالرحیم قمری

متخصص جراحی، بیماری های مقعدی (کولورکتال)

دکتر قمری باسابقه بیش از 16هزار مورد عمل سرپایی به وسیله لیزر در تهران و دارا بودن تخصص جراحی کولورکتال و درمان روزانه حدود 30 بیمار قصد دارند همه موارد مربوط به درمان بواسیر، درمان شقاق و درمان انواع بیماری مقعد را به بیماران عزیز اطلاع رسانی نماید. البته تجربه دکتر عبدالرحیم قمری در سال‌های گذشته و حال حاضر صرفاً عمل‌های سرپایی با لیزر نیست ولی ایشان اعتقاد دارد درمان انواع بیماری مقعد بالیزر برای بیمار گرفتاری کمتری در بر خواهد داشت و بیمار سریعتر به زندگی عادی خود باز می‌گردد.​​​​​​​

سایر خدمات درمانی بیماری های نشیمنگاهی

درمان بواسیر با لیزر

درمان شقاق مقعدی با لیزر

درمان فیستول

مقالات مرتبط با بیماری نواحی مقعدی

مطالعه جدیدترین مطالب بیماری نواحی مقعدی

سوالات متداول درباره بیماری نواحی مقعدی

دکتر قمری با تجربه بیش از 1000 عمل موفق تمامی بیماری های مقعدی را با سریع ترین روش، بهترین دستگاه ها درمان می کنند.