هزینه جراحی لیزری شقاق مقعدی

هزینه عمل شقاق با لیزر – هزینه جراحی شقاق

راهنمای مطالعه:
هزینه عمل شقاق
عوامل موثر بر قیمت عمل شقاق
قیمت عمل شقاق
3 عامل موثر بر قیمت عمل شقاق

هزینه عمل شقاق برای بیمارانی که به شقاق مقعدی دچار می شوند یک دغدغه محسوب می شود؛ چرا که افراد با مشاهده علائم بیماری، به فکر درمان و میزان هزینه درمان می افتند. شقاق مقعدی ترکیدگی و ترک هایی است که در ناحیه مقعد و اطراف آن ایجاد می شود و در صورتی که با درمان خانگی برطرف نشود، نیاز به جراحی دارد.

بیماری شقاق مقعدی با درد و خونریزی همراه بوده، به همین دلیل جراحی و درمان آن یک ضرورت به شمار می رود. اگر تا حدودی با بیماری های مقعدی آشنایی داشته باشید، متوجه می شوید که این بیماری با دو روش عمل جراحی و لیزر در بیمارستان های دولتی یا کلینیک ها درمان می شود. این دو روش با یکدیگر متفاوت هستند و هر کدام هزینه های متفاوتی دارند.

به طور کلی، بر خلاف تصور بیماران هزینه عمل جراحی شقاق در بیمارستان ها به نسبت کلینیک بالاتر است؛ چرا که عمل در بیمارستان شامل هزینه های جانبی مانند پانسمان، بخیه و… نیز می شود. بسیاری از بیماران به دلیل اینکه اطلاعات کافی از هزینه درمان شقاق ندارند و گمان می کنند هزینه بالایی دارد، با کلینیک ها تماس نمی گیرند؛ در صورتی که این طرز فکر و تصور اشتباه است. بنابراین اگر احساس می کنید که علائم شقاق مقعدی را دارید، بدون نگرانی از هزینه ها، سریعا برای درمان اقدام کنید.

هزینه عمل شقاق با لیزر چقدر است؟

هزینه های درمان شقاق مقعدی
پزشک با توجه به شدت و علت شقاق هزینه دقیق را تعیین می کند.

هزینه جراحی شقاق مقعدی وابسته به عوامل بسیاری است و با توجه به پزشکی که هر بیمار برای خود انتخاب می کند، این هزینه تفاوت دارد. جراحی شقاق مقعدی تنها زمانی انجام می شود که بیمار با رژیم غذایی و داروهای مرتبط درمان نشده باشد.

در این صورت بهترین راه برای درمان و تعیین هزینه دقیق جراحی، مراجعه به پزشک متخصص شقاق و دریافت مشاوره از ایشان است. پزشک معالج با معاینه، شدت و علت شقاق را مشخص کرده و هزینه دقیق را تعیین می کند.

از آنجایی که مقعد به دلیل نوع بافت، یکی از اعضای حساس بدن محسوب می شود، بایستی تحت درمان پزشکان مجرب و با تجربه قرار بگیرد. همچنین عمل شقاق نیازمند تجهیزات پیشرفته و کادر درمانی مجرب است تا بیمار با خیالی آسوده، به کلینیک مراجعه کرده و با پرداخت هزینه، تحت درمان قرار گیرد.

دکتر سید عبدالرحیم قمری جراح عمومی و متخصص بیماری های مقعدی در تهران، با دارا بودن سابقه ای درخشان، بهترین گزینه برای عمل شقاق است. دکتر قمری روزانه 30 بیمار درگیر، اعم از زن و مرد را درمان می کند و تجربه و تبحر کافی در این زمینه را دارد. همچنین از کادر درمانی صبور و با حوصله با تجهیزاتی پیشرفته برای عمل استفاده می کند.

هزینه جراحی شقاق چقدر است؟

هزینه لیزر شقاق مقعدی
تعیین هزینه درمان شقاق با لیزر با توجه به شرایط بیماری

شقاق مقعدی در مراحل اولیه بیماری با روش های درمان خانگی شقاق و دارویی آن درمان می شود، اما اگر بیمار دارای درد و خونریزی باشد، باید برای معالجه به پزشک متخصص مراجعه کند. لیزر شقاق، یکی از روش های نوین برای درمان بیماران بوده و به دلیل عوارض کمتر و دوران نقاهت کوتاه، بسیار محبوب است.

هزینه عمل شقاق با لیزر به عوامل مختلفی بستگی دارد و بیماران برای اطلاع از هزینه ها بایستی به کلینیک مراجعه کرده و به صورت حضوری معاینه شوند تا شرایط بیماری به طور کلی بررسی شود. سپس هزینه عمل لیزر شقاق توسط دکتر متخصص مشخص خواهد شد.

هزینه های قبل از عمل شقاق
نکات کلیدی درباره هزینه های قبل از عمل شقاق
هزین هعمل شقاق با لیزر
تصویر عمل لیزر شقاق

هزینه درمان شقاق به چه عواملی بستگی دارد؟

در تعیین هزینه عمل شقاق با لیزر برخی از فاکتورها تاثیرگذار هستند که در ادامه آن ها را بیان می کنیم:

  • اولین عاملی که در هزینه درمان شقاق موثر است، وخامت زخم و تعداد زخم های شقاق است.
  • عامل بعدی، روش درمان و نوع تجهیزات و امکانات مراکز درمانی و کلینیک ها است.
  • پزشکی که برای درمان انتخاب می کنید نیز از فاکتورهای مهم، برای تعیین هزینه عمل شقاق محسوب می شود. هرچه سابقه پزشک متخصص بیشتر باشد، بدون شک عمل راحت تر انجام شده و هزینه آن بیشتر است.

هزینه عمل شقاق در بیمارستان دولتی

هزینه جراحی شقاق مقعدی در بیمارستان های دولتی
هزینه جراحی شقاق با توجه به آزمایش های پیش از عمل، هزینه داروهای بیهوشی، دستمزد جراح و هزینه های بستری بیمار تعیین می شود.

برخی از بیماران امکان دارد بر اساس تجویز پزشکی، نیاز به عمل شقاق با روش جراحی داشته باشند که با لیزر درمانی متفاوت است. جراحی بیماری های مقعدی معمولا در بیمارستان انجام می شود.

بیماران می توانند با توجه به وضعیت مالی و اقتصادی خود، نوع بیمارستان را انتخاب کرده و تحت درمان قرار بگیرند. هزینه عمل شقاق در بیمارستان دولتی بر اساس هزینه های جانبی از قبیل آزمایش های پیش از عمل، هزینه داروهای بیهوشی، دستمزد جراح و هزینه های بستری بیمار تعیین می شود.

تفاوت هزینه عمل شقاق در بیمارستان خصوصی و دولتی

همانطور که در بالا به این موضوع اشاره کرده ایم، برای درمان شقاق مقعدی دو روش جراحی و لیزر وجود دارد. درمان با لیزر معمولا در کلینیک ها به صورت سرپایی انجام می شود، اما درمان با تیغ جراحی نیازمند بستری شدن در بیمارستان است. بدون شک هر کدام از این روش های درمانی هزینه های متفاوتی دارد، بر خلاف تصور عموم هزینه های لیزر درمانی با جراحی تفاوت چندانی ندارد.

با در نظر گرفتن هزینه های جانبی جراحی در بیمارستان، می توان به این مسئله پی برد که هزینه لیزر شقاق به صرفه تر خواهد بود، علاوه بر آن دوران نقاهت کمتری داشته و عوارض کمی دارد.

هزینه درمان شقاق در بیمارستان های خصوصی و کلینیک ها شامل حال بیمه نمی شود، بنابراین هنگام درمان بایستی به این موارد توجه کنید. البته بیمارستان های دولتی نیز ممکن است با توجه به نوع بیمه، تمامی هزینه ها را پوشش ندهند و نیاز به هزینه جدا داشته باشند. به همین دلیل، انتخاب بیمارستان تحت درمان، به پیشنهاد پزشک متخصص و وضعیت مالی بیمار بستگی خواهد داشت.

فیلم عمل جراحی شقاق به چه صورت است؟

عمل جراحی شقاق تحت بیهوشی کامل انجام شده و بیمار در حین عمل، هیچ گونه دردی را احساس نخواهد کرد. در فیلم جراحی شقاق تمامی مراحل عمل، از لحظه بیهوشی تا اتمام جراحی نمایش داده می شود تا بیمار با آگاهی کامل برای درمان آماده شود.

جراحی با تیغ، عوارضی مانند بی اختیاری در دفع گاز و خونریزی را به همراه دارد که با گذشت چند روز رفع می شود. البته معمولا فیشر مقعدی، با لیزر درمان می شود و تنها در مواقعی که بیماری پیشرفت کرده باشد، از عمل جراحی استفاده می شود.

هزینه عمل شقاق در تهران

نحوه محاسبه هزینه جراحی شقاق مقعدی در تهران
هزینه جراحی شقاق در تهران به تجهیزات کلینیک و نوع خدمات و تخصص پزشک بستگی دارد.

هزینه عمل شقاق در تهران به تجهیزات کلینیک و نوع خدمات، تخصص و تجربه پزشک متخصص بستگی دارد. اگر به دنبال درمان شقاق در شهر تهران هستید، بهتر است با کلینیک دکتر قمری تماس گرفته و جهت معاینه و معالجه نوبت رزرو کنید.

دکتر قمری تهران با معاینه بیمار، نوع بیماری را تشخیص داده و روش درمان را انتخاب می کند؛ سپس بر اساس این عوامل هزینه عمل را تعیین می کند. از آنجایی که دکتر قمری تجربه بالایی در درمان انواع بیماری های مقعدی دارد، بیماران بسیاری از شهر های مختلف برای درمان نزد ایشان می روند. به همین دلیل پیشنهاد دکتر برای درمان شقاق و سایر بیماری های مقعدی، عمل با لیزر است.

لیزر درمانی دوران نقاهت کوتاهی داشته و خونریزی ندارد. در صورتی که عمل به تیغ جراحی نقاهت بیشتری داشته و احتمال عفونت و خونریزی دارد. همچنین بیمارانی که از شهر های دیگر به تهران می آیند و امکان ماندگاری در شهر تهران را ندارند، نمی توانند این روش درمانی را انتخاب کنند.

بنابراین اگر دچار شقاق مقعدی شده اید، هر چه سریعتر با مرکز درمان دکتر قمری تماس گرفته و نوبت رزرو کنید. درمان بیماری های مقعدی بایستی هر چه سریعتر انجام شود تا عوارض و درد کمتری داشته باشد.

نظرات بیماران بعد از عمل لیزر با دکتر قمری

برای مشاهده ویدیوهای عمل و نظرات بیماران بر روی لینک زیر کلیک کنید.

هزینه های قبل از عمل شقاق

قطعا شما عزیزان قبل از عمل شقاق با هزینه هایی چون ویزیت پزشک، دارو های تجویز شده تا شب قبل از عمل، هزینه های آزمایشگاه و … را خواهید داشت.

هزینه های بعد از عمل فیشر

در خصوص هزینه های بعد از عمل شقاق، شما عزیزان موظف هستید تا به دستورات و تجویزات پزشک عمل کنید، خرید بالشتک های طبی، انواع داروهای مسکن و قرص های ضد التهاب، استفاده از میوه و سبزیجات و رزرو نوبت دکتر به جهت بازبینی و بهبود بیماری از جمله هزینه های بعد از عمل شقاق در تهران و شهرستان ها است.

بهترین دکتر شقاق در تهران

در خصوص انتخاب بهترین پزشک درمان انواع بیماری های مقعدی نظیر شقاق یا فیشر باید به چند ویژگی کلیدی توجه کنید که آن ها شامل سابقه کاری، نحوه درمان، بروز بودن پزشک، تیم پزشکی قوی، سابقه عمل های موفق و … است. از همین رو و با این مولفه های شما عزیزان می توانید بهترین دکتر شقاق در تهران را پبدا کنید.

سوالات متداول کاربران درباره هزینه عمل شقاق

هزینه لیزر شقاق بیشتر است یا عمل جراحی؟

در خصوص هزینه لیزر شقاق در تهران باید این نکته را بدانید که این روش درمانی دارای قیمت به نسبت بیشتری است ولی شما اگر جوانب مثبت و همچنین بستری نشدن در بیمارستان را بررسی کنید، متوجه می شوید که هزینه لیزر شقاق بسیار مقرون به صرفه تر از عمل جراحی سنتی است.

آیا هزینه عمل شقاق در بیمارستان دولتی توسط بیمه پرداخت می شود؟

بله بیمه تامین اجتماعی بخشی از هزینه های جراحی در بیمارستان را پرداخت می کند.

آیا بیمه هزینه لیزر شقاق را پرداخت می کند؟

بیمه تامین اجتماعی هزینه عمل شقاق با لیزر را پرداخت نمی کند، اما برخی از بیمه های تکمیلی قسمتی از هزینه جراحی شقاق با لیزر را پرداخت می کنند.

چگونه از هزینه عمل شقاق مقعدی اطلاع داشته باشم؟

برای تشخیص بیماری و درمان با کلینیک دکتر قمری تماس گرفته و نوبت حضوری جهت معاینه و تعیین هزینه، رزرو کنید.

اطلاعات تکمیلی هزینه عمل شقاق
📌 انواع عمل  با لیزر، عمل جراجی سنتی
❓ موارد تاثیر گذار سطح بیماری، نوع عمل، سابقه پزشک، محل عمل و…
👤 افراد مستعد نوزادان و کودکان زیر 2 سال، افراد کهنسال، زنان باردار، بیماران التهاب روده، یبوست شدید
🔸 هزینه عمل با لیزر  به نسبت عمل جراحی سنتی گرانتر ولی بی بازگشت
5/5 - (1 امتیاز)

مقالات مشابه

دیدگاه ها
اشتراک در
اطلاع از
guest
7 دیدگاهات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
علیرضا
علیرضا
1 سال قبل

سلام خسته نباشین، چجوری میتونم هزینه دقیق جراحی شقاق رو بدونم؟

دکتر قمری
دکتر قمری
1 سال قبل
پاسخ به  علیرضا

سلام و درود، جهت اطلاع از هزینه عمل شقاق، ابتدا باید معاینه شوید، سپس متناسب با وخامت بیماری، روش درمان و هزینه درمان تعیین می گردد.

سپیده سهروردی
سپیده سهروردی
1 سال قبل

بعد از لیزر شقاق دیگه درد و سوزش نداریم؟

دکتر قمری
دکتر قمری
1 سال قبل

با سلام و درود، لیزر شقاق بدون درد و خونریزی انجام می شود و پس از عمل هیچ گونه عوارضی نداشته و امکان عود بیماری نزدیک به صفر است.

سیمین
سیمین
1 سال قبل

هزینه عمل شقاق با بیمه حساب میشه یا آزاد؟

دکتر قمری
دکتر قمری
1 سال قبل
پاسخ به  سیمین

با سلام و درود، هزینه عمل شقاق تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی قرار نمی گیرد، اما برخی از بیمه های تکمیلی بخشی از هزینه عمل را پرداخت می کنند. برای کسب اطلاعات دقیق بهتر است با بیمه تحت پوشش خود تماس بگیرید.

دکتر قمری
دکتر قمری
9 ماه قبل

سلام جواد جان، علاوه بر هزینه جراحی، بیماران ممکن است مجبور به پرداخت هزینه های دیگری مانند هزینه ویزیت پزشک، هزینه آزمایشات و بیهوشی، و هزینه داروهای پس از عمل شوند. بیماران باید با پزشک خود در مورد تمام هزینه های احتمالی قبل از اقدام به جراحی صحبت کنند.

مشاوره تخصصی قبل از عمل با دکترقمری

متخصص جراحی عمومی

 

بهترین دکتر و مرکز برای درمان:

 

شقاق | هموروئید | کیست مویی | فیستول

👇 تماس بگیرید.👇