دکتر قمری | متخصص جراحی عمومی (شقاق، بواسیر، کیست مویی، فیستول و واریس)

لهترین کلینیک درمان کیست مویی

بهترین مرکز لیزر کیست مویی در تهران

راهنمای مطالعه:

انتخاب بهترین مرکز برای درمان کیست مویی و بهترین متخصص جراحی کار دشواری نیست، تنها نیاز است ابتدا تجربه و مهارت پزشکان را بررسی کنید. درمان و انتخاب راه درمان کیست مویی، نیازمند مشاوره و تشخیص پزشک متخصص است. معمولا کیست مویی با مصرف آنتی بیوتیک و در نهایت با جراحی درمان می شود و جای هیچ نگرانی ندارد.

کیست مویی یک نوع عفونت پوستی است که جزو انواع بیماری های مقعدی محسوب می شود و در اثر تجمع چربی و بافت پوستی، در داخل یک بافت بزرگتر شکل می گیرد. محل بروز کیست حاوی عفونت و مو، آخرین بخش ستون فقرات و پایین کمر است که در صورت عدم درمان موجب عفونت بیشتر می شود.

برای اینکه به فکر درمان و انتخاب بهترین مرکز درمانی باشید، ابتدا باید از ابتلا به كيست مويي اطمینان حاصل کنید، سپس با پزشک متخصص مشورت کرده و عارضه را برطرف کنید.

ویژگی های بهترین کلینیک های درمان کیست مویی (Pilonidal cyst)

خصوصیات کلینیک درمان کیست مویی
پزشکان با تجربه و درمان موفق سینوس پیلونیدال از ویژگی های مهم کلینیک کیست مویی

مقعد از نظر نوع بافت، یکی از حساس ترین اعضای بدن محسوب می شود، به همین دلیل بایستی توسط پزشکی با تجربه و متخصص در بهترین مرکز و کلینیک درمان شود. بنابراین اولین ویژگی بهترین مرکز برای درمان کیست مویی، بهره مندی از مجرب ترین و با تجربه ترین پزشکان است تا بیماران بدون هیچگونه نگرانی و دغدغه ای سلامتی خود را دوباره به دست آورند.

علاوه بر بهترین پزشک، مرکز درمانی ایده آل، سابقه درمان موفق برای عمل انواع بیماری های مقعدی دارد. همچنین از کادر درمانی مجرب و صبور، برای عمل های جراحی استفاده می کند.

فضای بهداشتی و تجهیزات پیشرفته نیز از فاکتورها و ویژگی های مهم بهترین مرکز درمانی است که بایستی به آن توجه کرد. دکتر قمری جراح عمومی و متخصص بیماری های مقعدی در تهران، بهترین انتخاب برای درمان کیست مویی است؛ چرا که ایشان سابقه درخشانی در درمان بیماری های مقعدی مانند کیست مویی دارد. همچنین عمل های خود را در بهترین کلینیک درمان کیست مویی در تهران انجام می دهد.

کلینیک دکتر سید عبدالرحیم قمری، دارای پرسنلی با حوصله و صبور است که به بیماران رسیدگی کرده و به تمامی سوالات آن ها پاسخ می دهند. بنابراین در صورت ابتلا به عارضه کیست مویی، با پذیرش مرکز تماس گرفته و جهت درمان اقدام کنید.

روش های درمانی بهترین مرکز برای درمان کیست مویی

روش های درمانی کیست مویی در کلینیک های مختلف
روش جراحی با تیغ و جراحی با لیزر در درمان کیست مویی

ابتدا بیمار، برای تشخیص ابتلا به کیست مویی باید به بهترین کلینیک درمانی در تهران مراجعه کرده و سپس روش درمانی مناسب توسط جراح و پزشک متخصص انتخاب شود. با توجه به نوع کیست حاوی مو و عفونت، پزشک متخصص ممکن است دارو تجویز کرده و در صورت عدم بهبود، یکی از روش های جراحی را انتخاب کند.

درمان با لیزر و تیغ جراحی دو روش بهبود بیمار است که لیزر درمانی به دلیل نقاهت کمتر و ایمنی بیشتر، پرکاربردتر است. علاوه بر این، از آنجایی که امکان دارد، برخی از بیماران از سایر شهر ها برای درمان به تهران مراجعه کنند، با لیزر درمانی می توانند سریع تر مرخص شده و به شهر خود بازگردند. از همین رو تاکید دکتر قمری نیز جراحی با لیزر برای رضایت بیشتر بیماران است.

بهترین کلینیک، مرکز و بیمارستان لیزر کیست مویی (دکتر قمری)

بهترین کلینیک درمان کیست مویی
کلینیک دکتر قمری بهترین مرکز درمان کیست مویی با لیزر

از آنجایی که مقعد، حامل انواع آلودگی ها و باکتری هاست، امکان دارد استفاده از تیغ جراحی برای درمان آن، باعث عفونت شود. به همین دلیل طبق گفته ی دکتر قمری، بهترین راه برای درمان کیست مویی لیزر است که روشی ایمن با نقاهت کمتر به شمار می رود.
درمان با لیزر نسبت به سایر راه های درمانی، روشی جدید محسوب می شود و نیازمند تجهیزاتی پیشرفته و مدرن است. در لیزر درمانی از اشعه برای درمان کیست مویی استفاده شده و به بافت های سالم آسیبی وارد نمی شود. همچنین بر خلاف جراحی با تیغ، دارای خونریزی نمی باشد و اذیت کننده نیست.

مراکز و کلینیک های درمانی بسیاری در شهر تهران جهت درمان کیست مویی وجود دارد و نام کلینیک دکتر قمری در میان بهترین مراکز به چشم می خورد. تمامی بیمارانی که در بهترین مرکز کیست مویی درمان شده اند، از نتیجه بسیار راضی بوده اند و همین مسئله نشان دهنده ی تخصص و تبحر پزشک جراح است. دکتر قمری به عنوان بهترین دکتر کیست مویی در تهران شناخته می شود.

خدمات درمانی بهترین مرکز برای درمان کیست مویی

انتخاب کلینیک مدرن و به روز در درمان کیست مویی
مجهزترین امکانات و کادر درمانی ماهر در بهترین کلینیک درمان کیست مویی

تجهیزات و امکانات کلینیک درمانی بایستی کامل باشد تا بتوانند تمامی روش های درمانی را پوشش دهد. بیمارانی که قصد درمان دارند، به سراغ مراکز درمانی مدرن می روند تا بدون دغدغه فکری، تحت درمان قرار بگیرند.

برخی از پزشکان ممکن است همچنان از تیغ جراحی برای درمان انواع بیماری های مقعدی استفاده کنند، در صورتی که لیزر درمانی بسیار موثرتر است. بنابراین کلینیکی که دارای مجهزترین امکانات و کادر درمانی ماهر است، بهترین گزینه محسوب می شود.

هزینه عمل کیست مویی با لیزر در بهترین مرکز کیست مویی

هزینه عمل لیزر کیست مویی
هزینه لیزر کیست مویی به تعداد جلسات مورد نیاز برای رفع کامل کیست مویی بستگی دارد

هزینه عمل کیست مویی با لیزر در بهترین مرکز درمانی، به عوامل مختلفی بستگی دارد. در ابتدا نیاز است با کلینیک دکتر قمری تماس گرفته و جهت مراجعه حضوری، وقت رزرو کنید.

سپس پس از معاینه و تشخیص بیماری، روش درمانی توسط پزشک انتخاب می شود و سپس هزینه عمل کیست مویی به شما اطلاع داده می شود.

بهترین مرکز لیزر کیست مویی در تهران

کیست مویی یک بیماری پوستی است که در اثر رشد مو به داخل پوست و خارج نشدن آن، رخ می دهد. ناحیه ای که دارای توده مویی است، معمولا برجسته شده و قرمز می شود.

توده مویی معمولا با تورم، قرمزی و گاهی درد در هنگام دفع مدفوع همراه است. اگر نسبت به درمان کیست مویی به موقع اقدام نشود، محل کیست ملتهب شده و عفونت ایجاد می کند.

درمان این بیماری در ناحیه مقعد با جراحی انجام می شود که می تواند جراحی با تیغ یا لیزر باشد. از آنجایی که بیماری در نقطه حساس بدن است، برای درمان آن بایستی به بهترین مرکز برای درمان کیست مویی مراجعه کرد.

بهترین مرکز درمان کیست مویی، امکانات و تجهیزات مدرن و کامل دارد و از بهترین پزشکان برای معالجه استفاده می کند. کلینیک درمانی دکتر قمری با دارا بودن تمامی این امکانات و مزایا، آماده خدمت رسانی به بیماران می باشد تا هر چه زودتر تحت درمان قرار گرفته و سلامتی خود را به دست آورند.

آدرس بهترین مرکز درمان کیست مویی در تهران

برای دسترسی هر چه سریعتر به کلینیک لیزر کیست مویی در تهران می توانید به آدرس: امیر آباد – بالاتر از خیابان فاطمی – بعد از پمپ بنزین – کوچه خسروی-ساختمان پزشکان رازی مراجعه نمایید.

سوالات متداول درباره بهترین کلینیک درمانی کیست مویی

  • هزینه درمان کیست مویی در بهترین مرکز چقدر است؟

برای اینکه از هزینه درمان کیست مویی مطلع شوید، ابتدا باید در کلینیک دکتر قمری وقت رزرو کنید. سپس با معاینه، تشخیص بیماری و انتخاب روش درمان، هزینه عمل مشخص شده و به شما اطلاع داده می شود.

  • ساعت کاری بهترین کلینیک درمانی کیست مویی چند است؟

پاسخگویی به تلفن پذیرش همه روزه از ساعت 9/30 صبح الی 8 شب با شماره تماس ثابت 88339317-021 و تلفن همراه 09031252295 انجام می گیرد.

5/5 - (1 امتیاز)
اشتراک در
اطلاع از
guest
2 دیدگاهات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
فاطمه موسوی
فاطمه موسوی
6 روز قبل

سلام جناب دکتر، من متاسفانه تهران زندگی نمی کنم میخواستم بدونم می تونید بهم بهترین کلینیک لیزر کیست مویی در همدان رو بهم معرفی کنید؟ هرچی گشتم پیدا نکردم تو اینترنت

سعید ابوالحسنی
سعید ابوالحسنی
6 روز قبل

سلام میخواستم بدونم من بیام تهران، همونجا عمل میشم یا باید صبر کنم تا روز عمل در کلینیک دکتر قمری؟؟؟

مشاوره تخصصی قبل از عمل با دکترقمری

متخصص جراحی عمومی

 

بهترین دکتر و مرکز برای درمان:

 

شقاق | هموروئید | کیست مویی | فیستول

👇 تماس بگیرید.👇