بیمارستان تخصصی هموروئید در تهران

بیمارستان تخصصی هموروئید در تهران

راهنمای مطالعه:

یکی از بزرگترین دغدغه های افرادی که مبتلا به بیماری های مقعدی مانند هموروئید می شوند انتخاب بهترین بیمارستان تخصصی هموروئید در تهران است، زیرا مقعد یکی از حساسترین عضو های بدن است و از بافت بسیار حساسی برخوردار است. به همین دلیل انتخاب مکانی مناسب برای درمان هموروئید و سایر بیماری های مقعدی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

در این مقاله به سوالاتی نظیر بهترین بیمارستان تخصصی هموروئید در تهران کدام بیمارستان است و چه خدماتی را به بیماران ارائه می‌دهد؟ کدام بیمارستان عمل لیزر بواسیر انجام می‌دهد؟ بهترین کلینیک لیزر بواسیر در تهران کدام است؟ پاسخ می دهیم. تا انتهای این مقاله از مجله علمی دکتر قمری ( جراح عمومی و فوق تخصص بیماری های نشیمنگاهی) همراه ما باشید.

روش های مختلف درمان بواسیر در بهترین بیمارستان تخصصی هموروئید در تهران عبارتند از:

 • درمان هموروئید با لیزر
 • درمان به روش خانگی
 • درمان بواسیر با پماد
 • درمان آن با جراحی

درمان قطعی hemorrhoid، عمل لیزر آن است که در اکثر بیمارستان ها انجام میشود. یکی از شایع‌ترین بیماری‌های مقعدی هموروئید بوده که بسیاری از افراد به این بیماری مبتلا می‌شوند. این بیماری خوش‌خیم ولی آزار دهنده خواهد بود.

در شهرهای بزرگی مانند تهران به علت داشتن زندگی ماشینی و تحرک کم، افراد بیشتری به بیماری هموروئید مبتلا می‌شوند. به همین خاطر این بیماران به دنبال بیمارستان تخصصی هموروئید در تهران هستند که بهترین نوع درمان را در اختیار آنها قرار دهد. بیمارستان ها میتوانند بیمارستان دولتی، خصوصی یا کلینیک های پزشکی معتبر باشد.

هموروئید یا همان بواسیر چیست؟

هموروئید یا بواسیر به متورم شدن یا التهاب سیاهرگ‌های اطراف ماهیچه مقعد گفته می‌شود که اگر این سیاهرگ داخل مقعد باشد بواسیر داخلی و اگر خارج از مقعد ایجاد شود بواسیر خارجی است. در بواسیر خارجی بعد از مدتی خود را به شکل یک زائده گوشتی و متورم نشان می‌دهد.

علت آن هم وارد آمدن فشار به مقعد در هنگام یبوست، زور زدن و فشار در هنگام بارداری، دفع پر فشار، رابطه مقعدی، زایمان و… خواهد بود. برای مطالعه بهترین مارک پماد آنتی هموروئید روی آن کلیک کنید.

برای درمان بواسیر چه زمانی باید به پزشک متخصص مراجعه کنیم؟

برای اینکه بدانید چه زمانی باید به پزشک متخصص بیماریهای مقعدی مراجعه کنید به علائمی که در بالا به آن اشاره کردیم توجه کرده و در صورت مشاهده هر کدام از آنها سریعاً برای درمان آن به بیمارستان تخصصی هموروئید در تهران یا کلینیک ها اقدام کنید. یکی از علائم قطعی آن خونریزی مقعدی است که لزوما نشان دهنده این بیماری نبوده و بیماری‌های دیگر را نیز شامل می‌شود. پس باید این علائم در بیمارستان های تخصصی بواسیر در تهران مورد بررسی قرار بگیرد.

اگر بیمار نسبت به این خونریزی بی‌توجه باشد امکان اینکه دچار بیماری کم‌خونی شود بسیار زیاد خواهد بود. در صورت مشاهده علائمی مانند تغییر رنگ مدفوع، درد مقعدی که بیشتر از یک هفته طول بکشد، خونریزی یا وجود خون در مدفوع و تورم مقعدی باید سریعاً به پزشک مراجعه کنید. در این زمان پزشک با معاینه فیزیکی تشخیص خود را انجام می‌دهد.

انواع راه های درمان بواسیر چه روشهایی هستند؟

روش های متنوعی جهت درمان انواع بیماری بواسیر وجود دارد، نظیر درمان بوسیله عمل جراحی یا لیزر درمانی، که پیشنهاد ما به شما انتخاب بهترین کلینیک لیزر هموروئید در تهران است. 

لیزر درمانی بواسیر در کلینیک چه مزایایی دارد؟

مزایای لیزر بواسیر یا هموروئید در مرکز تخصصی بواسیر
روش ایمن درمان یزر بواسیر لیزر است.

یکی از روش‌های ایمن و قطعی برای درمان بواسیر لیزر بوده که بهبود آن سریع خواهد بود. در این روش خونریزی و درد کمی را بیمار حس می‌کند. اگر خونریزی هم وجود داشته باشد به‌اندازه‌ای است که نیازی به پانسمان نیست. پس از اینکه لیزر را در کلینیک تخصصی هموروئید انجام دادید نیازی به بستری شدن ندارید و مرخص خواهید شد. هزینه لیزر آن در مرکز لیزر هموروئید در تهران از روش‌های سنتی کمتر است. در حال حاضر استفاده از لیزر برای درمان هموروئید با پیشرفت تکنولوژی یکی از راحت‌ترین راه‌ها خواهد بود که دکتر قمری این عمل را به بهترین شیوه ممکن در کلینیک تخصصی لیزر بواسیر خود انجام می هد.

کدام بیمارستان عمل لیزر بواسیر انجام می‌دهد؟

لیزر یکی از روش‌های درمان هموروئید بوده که توسط دکتر هموروئید در تهران انجام می‌شود. در این روش با استفاده از یک پروب کوچک لیزر که آن را در بالای ناحیه‌ای متورم شده قرار می‌دهند. با تاباندن اشعه لیزر به مدت یک ثانیه رگ ملتهب منقبض و منبسط شده و خون‌رسانی به آن منطقه قطع خواهد شد.

بعد از سنین جوانی این بیماری بیشتر خود را نشان می‌دهد و دفع مدفوع را برای بیمار به طرز غیرقابل‌تحملی سخت خواهد کرد. بیماری بواسیر همچنین درجه و انواع خاصی داشته که همان‌طور که گفتیم برای تشخیص درجه و نوع درمان آن باید به پزشک متخصص در بیمارستان تخصصی هموروئید مراجعه کنید.

اگر این بیماری در مراحل اولیه خود باشد با رعایت رژیم غذایی مناسب و انجام برخی از توصیه‌های خانگی رفع می‌شود. پس مراجعه به پزشک در همان ابتدا بسیار مهم بوده چرا که با استفاده برخی از داروها و تغییر شیوه زندگی درمان خواهد شد.

بهترین مرکز تخصصی لیزر هموروئید

بهترین مرکز لیزر هموروئید در تهران
بیمارستان تخصصی هموروئید در تهران

برای درمان هموروئید روش‌های مختلفی وجود دارد که ساده‌ترین آن درمان خانگی است. ولی اگر بیماری در حال پیشرفت باشد با تشخیص پزشک متخصص هموروئید دو حالت درمان در نظر گرفته می‌شود.

یکی روش درمان آن به صورت جراحی سنتی و دیگری درمان بواسیر به‌وسیله لیزر خواهد بود. در عمل جراحی سنتی برای بیماری ممکن است مشکلات زیادی ایجاد شود. به همین خاطر دکتر قمری در بیمارستان تخصصی هموروئید در تهران، روش درمانی با استفاده از لیزر را پیشنهاد می‌کند.

یکی از نکاتی که در هنگام مراجعه به کلینیک تخصصی لیزر بواسیر باید به آن توجه کنید این است که دستگاه‌های به‌کار رفته به‌روز باشند. دستگاه‌های جدید هموروئید دقت بالایی دارند به همین خاطر هیچ‌گونه خطایی را در آنها به وجود نمی‌آید. اما دستگاه قدیمی روند درمان را کند می‌کند چرا که دقت کمتری دارد. این عدم دقت باعث ایجاد سوختگی اطراف زائده بواسیر می‌شود.

که در آن بهترین مراکز درمانی هموروئید در تهران را به شما معرفی می کنیم :

بهترین مرکز لیزر هموروئید در مرکز تهران 

اگر به دنبال بهترین کلینیک هموروئید می گردید که در مرکز شهر واقع شده باشد و دسترسی آن برای عموم بیماران راحت تر باشد، ما به شما مرکز تخصصی درمان هموروئید دکتر قمری که بهترین کلینیک هموروئید تهران می باشد را معرفی میکنیم. این کلینیک واقع شده در امیر آباد، بالاتر از خیابان فاطمی، بعد از پمپ بنزین، کوچه خسروی، ساختمان پزشکان رازی می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ارتباط با دکتر عبدالرحیم قمری به لینک درباره ما مراجعه کنید.

نظرات بیماران بعد از عمل لیزر با دکتر قمری

برای مشاهده ویدیوهای عمل و نظرات بیماران بر روی لینک زیر کلیک کنید.

بهترین دکتر لیزر بواسیر در تهران کیست؟

دکتر عبدالرحیم قمری با داشتن بیش از 16 هزار عمل جراحی در حوزه بیماریهای مقعدی قادر به درمان انواع بیماری های مقعدی نظیر بواسیر، فیستول، شقاق و … می باشد به همین سبب می توان دکتر قمری را بهترین دکتر لیزر بواسیر در تهران و حتی در ایران شناخت. چرا که ایشان با استفاده از جدیدترین و مدرن ترین متد های جراحی بیماران را تحت درمان قرار می دهند.

بیمارستان تخصصی هموروئید در تهران چه ویژگی‌هایی دارد؟

مرکز تخصصی بواسیر در تهران با داشتن پزشکان متخصص و کارآزموده در کلینیک‌های مختلف از جمله ویژگی‌های خوب این بیمارستان محسوب می‌شود. پزشک باتجربه نقش بسیار زیادی در موفقیت‌آمیز بودن عمل داشته و با به‌کارگیری دانش روز دنیا به‌خوبی از پس درمان بواسیر برخواهند آمد.

یکی دیگر از عوامل مؤثر در روند درمان هموروئید در بیمارستان های تهران دستگاه‌ها و تجهیزات موجود در آن است. وجود دستگاه و تجهیزات مدرن یکی از مهم‌ترین مواردی خواهد بود که باید در هنگام مراجعه به بیمارستان دولتی جراحی بواسیر در تهران به آن توجه کرد. ارائه خدمات قبل و بعد از عمل نیز از ویژگی‌های بسیار مهم در هنگام مراجعه به پزشک است. در بهترین مرکز لیزر هموروئید در تهران هزینه عمل می‌تواند برای بیمار مهم باشد.

همچنین استفاده از روش‌های درمانی بی‌خطر و ایمن که درد جراحی‌های سنتی را کم کند. از تیغ جراحی در این مراکز استفاده نشود. پس برای پیداکردن یک بیمارستان تخصصی بواسیر در تهران باید با دقت جستجو کرده و تمام ویژگی‌هایی که به آن اشاره کردیم را در نظر بگیرید تا در نهایت بتوانید بهترین کلینیک لیزر بواسیر را پیدا کنید.

تجربه داشتن لیزر بواسیر موفق در تهران

اگر می‌خواهید تجربه لیزر هموروئید موفقی را در تهران انجام دهید باید به نظر بیماران و مراجعه‌کنندگان توجه کنید. در هنگام مراجعه برای درمان هموروئید بهتر است در یک جلسه این کار انجام شود. بیشتر بیمارانی که به بیمارستان تخصصی هموروئید در تهران مراجعه می‌کنند بعد از انجام لیزر تجربه خود را با دیگران به اشتراک می‌گذارند. درمان آنها نیز بدون درد و در سریع‌ترین زمان بهبود پیدا خواهد کرد. پس بهتر است در اغلب سایت های موجود در اینترنت به دنبال بهترین جراح هموروئید در تهران بگردید.

علائم بواسیر و یا هموروئید چیست؟

مهم ترین علائم بواسیر داخلی و خارجی
9از مهم ترین علائم بواسیر یا هموروئید

باتوجه‌به به نوع آن که می تواند داخلی یا خارجی باشد، نوع علائم آن نیز متفاوت است. همه افراد نیز این علائم را شاید هم‌زمان نداشته باشند. مهم‌ترین علائم این بیماری شامل:

 • خونریزی در هنگام دفع مدفوع
 • احساس درد شدید در ناحیه مقعد و اطراف آن
 • خارش و سوزش مقعد
 • وجود ترشحات مقعدی
 • وجود برآمدگی‌هایی در ناحیه مقعد
 • احساس ناکامل بودن مدفوع
 • مشاهده بیرون‌زدگی گوشتی در مقعد
 • احساس داشتن توده در مقعد
 • ترشحات مخاطی در مقعد

هنگام مشاهده هرکدام از این علائم باید به بیمارستان تخصصی هموروئید در تهران و یا شهرستان محل اقامت خود مراجعه کنید.

هموروئید چه عوارضی دارد؟

عوارض درمان نکردن بواسیر یا هموروئید
4از عوارض درمان نکردن بواسیر

اگر مدت‌ زمان طولانی به درمان این بیماری بی‌ توجهی نشان دهید عوارض خود را نشان داده که عوارض بواسیر شامل موارد زیر است:

۱- کم‌خونی:

یکی از مهم‌ترین عوارض خطرناک بیماری هموروئید کم‌خونی است. خونریزی شدید و حتی کم بواسیر را باید جدی بگیرید. این خونریزی‌ها اگر درمان نشود باعث کم‌خونی شدید، سرگیجه، ضعف شدید بدن و سردرد خواهد شد و بیماران کم خونی، بویژه خانم ها بهتر است سریعا به پزشک متخصص و بیمارستان تخصصی هموروئید در تهران مراجعه کنند.

۲- تنگی مقعدی:

اگر حجم تورم هموروئید زیاد شود باعث ایجاد علائم تنگی مقعدی شده و بخش زیادی از مقعد را می‌پوشاند که این خود نیز موجب درد و سوزش و حتی خونریزی در هنگام مدفوع در حالت های نرمال و در حالت های وخیم موجب بیماری های بدخیم تری خواهد شد.

۳- مشکلات جنسی:

مشکل دیگری که بیماری هموروئید ایجاد می‌کند اختلال در رابطه جنسی و زندگی زناشویی است، این بیماری نشیمنگاهی علاوه بر جلوگیری از دخول یا خروج، موجب ترکیدگی یا پاره شدن آبسه ها و هموروئید های خارجی می شود.

4- بی اختیاری در مدفوع:

که در این حالت بدن شما ممکن است مدفوع را خودسرانه و بدون اراده به خارج انتقال دهد و شما تسلطی بر کنترل آن ندارید که باید سریعا به نزدیک ترین بیمارستان تخصصی هموروئید در تهران برای درمان مراجعه کنید.

خلاصه مقاله بیمارستان تخصصی هموروئید در تهران

بیمارستان تخصصی هموروئید در تهران با داشتن تجهیزات و دستگاه‌های پیشرفته و پزشکان متخصص باتجربه به‌راحتی می‌توانند هموروئید را درمان کنند. پس اگر شما جز افرادی هستید که از عمل جراحی بواسیر می‌ترسید و به دنبال درمان آسان بدون درد هستید به شما پیشنهاد می‌کنیم که به مرکز دکتر قمری متخصص جراحی و درمان انواع بیماری‌های مقعدی از قبیل شقاق، فیستول، کیست مویی، هموروئید مراجعه کنید. در این مرکز مهم‌ترین هدف جلب رضایت بیمار و انجام بهترین درمان است.

البته باید به این نکته توجه داشته باشید که امکان پیشگیری از این بیماری وجود ندارد؛ اما با رعایت یکسری نکات می‌توان خطر بروز این بیماری تا حد ممکن کاهش داد. مصرف فیبر، نوشیدن آب، ورزش‌کردن، حفظ بهداشت مقعد و دیگر موارد می‌تواند بسیار تأثیرگذار باشد.

مقالات زیر کمک میکنند تا جای ممکن از وخیم شدن بواسیر جلوگیری کنید و مراجعه به پزشک جلوگیری کنید. در غیر این صورت اگر در تهران ساکن هستین به بهترین بیمارستان تخصصی هموروئید در تهران مراجعه کنید.

سوالات متداول در ارتباط با کلینیک های تخصصی هموروئید در تهران 

در زیر به بررسی چند سوال مهم در ارتباط با بهترین مرکز درمانی بواسیر می پردازیم.

ویژگی های بیمارستان تخصصی هموروئید در تهران چه مواردی هستند؟

داشتن پزشکان کاربلد و متخصص بواسیر در تهران ، وجود دستگاه و تجهیزات مدرن، ارائه خدمات قبل و بعد از عمل،استفاده از روش‌های درمانی بی‌خطر و ایمن مانند لیزر درمانی 

هزینه لیزر هموروئید در مراکز تخصصی بیماریهای مقعدی چقدر می باشد؟

هزینه لیزر درمانی بواسیر به صورت کلی از 3 میلیون تومان آغاز می شود ولی ممکن است هزینه آن در بیمارستان ها و کلینیک های مرکز لیزر هموروئید در تهران با یکدیگر تفاوت داشته باشند.

آیا در مراکز لیزر هموروئید سایر بیماری های مقعدی را لیزر می کنند؟

بله مراکز معتبر و با امکانات پیشرفته توانایی لیزر انواع بیماریهای مقعدی نظیر لیزر شقاق، لیزر کیست مویی، لیزر فیستول را در کنار لبزر درمانی هموروئید دارند.

مرکز لیزر هموروئید در مرکز تهران

امیر آباد،خیابان فاطمی، کوچه خسروی، ساختمان پزشکان رازی
بهترين دكتر بواسير در تهران دکتر عبدالرحیم قمری،دکتر آریایی،دکتر عابدیان،دکتر جوادی
علائم بیماری هموروئید خونریزی،درد شدیدخارش و سوزش،وجود ترشحات مقعدی و علائم تنگی مقعدی
3.7/5 - (18 امتیاز)

مقالات مشابه

دیدگاه ها
اشتراک در
اطلاع از
guest
3 دیدگاهات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
حسینیان
حسینیان
1 سال قبل

سلام جناب دکتر قمری عزیز ممنون از شما بابت معرفی این بیمارستان ها، واقعا به جرائت میتونم بگم که شما بهترین دکتر هموروئید در تهران هستید.

معصومه
معصومه
1 سال قبل

سلام میخواستم بدونم هزینه لیزر هموروئید تو بیمارستان های مختلف چقدر فرق داره؟

جواد یاسمی
مدیر
جواد یاسمی
10 ماه قبل

سلام لطفا با شماره های مرکز تماس بگیرید. ۰۹۰۳۱۲۵۲۲۹۵
آقای دکتر قمری دکتر معالج هستند.

مشاوره تخصصی قبل از عمل با دکترقمری

متخصص جراحی عمومی

 

بهترین دکتر و مرکز برای درمان:

 

شقاق | هموروئید | کیست مویی | فیستول

👇 تماس بگیرید.👇