درمان سريع و قطعي شقاق با لیزر تهران

لیزر شقاق در تهران (درمان فیشر با لیزر)

راهنمای مطالعه:
نکات مهم در مورد لیزر شقاق که باید بدانید
نکات مهم در مورد لیزر شقاق که باید بدانید
نکات مهم در مورد لیزر شقاق که باید بدانید
5 نکته مهم درباره لیزر شقاق

لیزر شقاق در تهران بدون درد و خونریزی با دوران نقاهت کوتاه، در بهترین مراکز درمان بیماری های مقعدی انجام می شود. شقاق مقعد، شکاف یا ترکیدگی در بافت پیرامون مقعد است که به دلایل مختلفی مانند یبوست مزمن، تنش در ماهیچه های مقعدی، زایمان و آسیب های پوستی رخ می دهد.

شقاق یا فیشر مقعد، معمولا با درد، خونریزی و احساس سوزش در منطقه مقعدی همراه است. برای جلوگیری از ابتلا به شقاق، بایستی در شیوه زندگی تغییر ایجاد کرده و تغذیه سالم و ورزش منظم داشت. اما در صورت ابتلا به بیماری نیاز است که تحت درمان قرار گرفته و با مصرف دارو یا جراحی، بهبود پیدا کرد.

برای درمان بیماری های مقعدی و بیماریهای نشیمنگاه دو روش جراحی با تیغ و لیزر، وجود دارد که انتخاب هر کدام از آن ها بر عهده پزشک و جراح متخصص است. لیزر شقاق بهترین و قطعی ترین روش درمان است که به صورت سرپایی انجام شده و هیچ گونه عوارض خاصی ندارد.

درمان شقاق یا فیشر مقعد با لیزر در تهران

درمان شقاق با لیزر
لیزر شقاق مقعدی بدون درد و خونریزی

عمل شقاق با لیزر چگونه است؟ لیزر درمانی یکی از مدرن ترین روش ها برای درمان بسیاری از بیماری های مقعدی اعم از شقاق است. لیزرشقاق، علاوه بر نتایج اثربخشی که دارد، عوارض کمتری نیز خواهد داشت و جایگزین مناسبی برای انجام عمل با تیغ جراحی خواهد بود.

هنگام درمان شقاق یا فیشر مقعد با لیزر، پزشک متخصص اشعه را به بافت های آسیب دیده تابانده و بافت ها را ترمیم می کند. با این روش بدون خونریزی و درد، بیمار در زمانی کوتاه بهبود می یابد و دوران نقاهت کمی دارد.

دکتر قمری جراح عمومی و متخصص بیماری های مقعدی در تهران نیز برای درمان فیشر مقعد، لیزر درمانی که بهترین راه است را پیشنهاد می کند. چرا که علاوه بر ویژگی هایی مثبتی که دارد، دوران نقاهت کوتاهی داشته و برای درمان بیمارانی که از سایر شهرها به تهران می آیند، بهترین گزینه است.

مزایای لیزر شقاق (فیشر مقعد) چیست؟

مزیت های درمان شقاق با لیزر
لیزر شقاق مقعد سرپایی انجام می شود و نیاز به بستری شدن ندارد.

از آنجایی که لیزر شقاق نیاز به بستری ندارد، افرادی که بیمار هستند، می توانند از شهرهای مختلف برای درمان شقاق به شهر تهران مراجعه کرده و تحت درمان دکتر قمری قرار بگیرند.

از طرفی لیزر درمانی بدون خونریزی انجام می شود و دوره نقاهت کوتاهی دارد، به طوری که بیمار به سرعت به زندگی روزمره خود برمی گردد. همچنین عمل لیزر به صورت سرپایی انجام شده و تورم بافتی کمی دارد.

از آنجایی که برای لیزر درمانی از اشعه استفاده می شود، بافت های سالم که در مجاور محل زخم هستند آسیب نمی بینند و انتقال بیماری و عفونت در لیزر بر خلاف جراحی با تیغ، بسیار کم و نزدیک به صفر است.

معایب لیزر شقاق چیست؟

حال که مزایای عمل لیزری شقاق را بیان کردیم به سراغ عوارض عمل شقاق با لیزر می رویم. از معایب عمل لیزر شقاق مقعدی این است که اگر پزشک متخصص، تجربه عمل شقاق با لیزر یا مهارت کافی برای لیزر فیشر نداشته باشد، امکان دارد به بافت های سالم آسیب برساند.

از آنجایی که برای عمل فیشر با لیزر، باید از تجهیزات پیشرفته استفاده کرد، اگر متخصص جراحی نتواند از دستگاه ها به درستی استفاده کند نیز امکان آسیب به بیمار و بازگشت بیماری وجود دارد. از همین رو جهت جراحی فیشر با لیزر به یک متخصص باتجربه و مجرب مراجعه کنید تا دچار عوارض لیزر شقاق نشوید.

بهترین مراکز لیزر شقاق مقعدی در تهران + آدرس

معرفی مرکز لیزر شقاق در تهران
کلینیک دکتر قمری بهترین مرکز لیزر شقاق در تهران

در تهران، مراکز درمانی بسیاری برای لیزر شقاق وجود دارد که می توان به آن ها مراجعه کرده و تحت درمان قرار گرفت. از آنجایی که مقعد یکی از نقاط حساس در بدن است؛ برای درمان بیماری های مربوط به آن، بایستی نزد پزشکان مجرب و با تجربه رفت.

دکتر قمری با توجه به سابقه درخشانی که در عمل سرپایی به وسیله لیزر در تهران دارد، بهترین دکتر شقاق در تهران به شمار می آید. همچنین از پیشرفته ترین و مجهزترین امکانات برای لیزر درمانی بیماران در تهران استفاده می کند.

بنابراین اگر مبتلا به بیماری شقاق مقعدی هستید، با شماره تماس های کلینیک تماس گرفته و جهت معاینه و معالجه وقت رزرو کنید. هر چه تشخیص بیماری و درمان زودتر انجام شود، برای بیمار بهتر خواهد بود.

بهترین مرکز لیزر شقاق در تهران: امیر آباد – بالاتر از خیابان فاطمی – بعد از پمپ بنزین – کوچه خسروی – ساختمان پزشکان رازی

مزایا لیزر شقاق
4 مزیت لیزر شقاق
بهترین مرکز درمان لیزر شقاق در تهران
بهترین مرکز درمان لیزر شقاق در تهران

مراقبت های قبل از عمل لیزر شقاق

بعد از اینکه پزشک معالجه تشخیص داد که بیماری مقعدی شما نیاز به لیزر درمانی دارد و جهت عمل برای شما نوبت عمل تعیین کرد. شما باید چند نکته را قبل از عمل لیزر شقاق رعایت کنید.

 • بیمار باید قبل از عمل ناشتا باشد
 • بیمار نباید به مدت 6 ساعت قبل از جراحی مایعات و آب بنوشد.
 • قبل از عمل حتما معده خود را از هر گونه مدفوع تخلیه کنید برای این کار می توانید از ملین ها و سوپ استفاده کنید
مراقبتهای بعد از عمل لیزر شقاق
4 نکته برای مراقبت قبل از لیزر شقاق
مراقبت های بعد از لیزر شقاق
9 روش مراقبت بعد از عمل شقاق

مراحل عمل شقاق با لیزر

در روز لیزر درمانی، درمان بیماری با پیشرفته ترین و بی خطر ترین لیزر ها انجام می گیرد و بیمار هیچگونه نگرانی نباید در این خصوص داشته باشد.

 1. ابتدا پزشک معالج با استفاده از آمپول قوی لیدوکائین ناحیه درمانی را بی حس می کند تا بیمار حداقل دردی که ممکن است عمل داشته باشد را هم احساس نکند.
 2. سپس جراح، لیزر را در دهانه مقعد قرار داده و به نزدیکی محل شکاف یا شقاق می برد.
 3. به دنبال آن، برشی با استفاده از لیزر در عضلات مقعد ایجاد می کند که این عامل منجر به شل شدن عضلات اسفنکتر می شود.
 4. این عمل برش باعث می شود زخم مقعدی بهبود یابد و در نتیجه لیزر شقاق با موفقیت انجام شود.
 5. این نوع عمل بسیار موثر است و احتمال بازگشت مجدد شقاق را کاهش می دهد.

مراقبت های بعد از عمل لیزر شقاق

مراقبت های بعد از لیزر شقاق مقعد
تغذیه سالم، ورزش سبک و استراحت کافی از جمله مراقبت هایی است که بعد از لیزر شقاق باید انجام داد.

بعد از لیزر شقاق چه باید کرد؟ بعد از درمان شقاق یا فیشر مقعد با لیزر، برخی از مراقبت های بعد از عمل لیزر شقاق باید انجام شود تا بیمار سریعتر بهبود یابد. مهمترین فاکتور تغییر شیوه زندگی پس از درمان است که شامل مصرف غذاهای سالم و پرفیبر، پیاده روی و ورزش منظم، مصرف مایعات بیشتر و جلوگیری از یبوست می شود.

پس از عمل لیزر شقاق، بهتر است از فعالیتهای فشاری مانند بالا آوردن اشیاء سنگین پرهیز کنید و در طول روز استراحت کافی داشته باشید. در صورت درد بعد از عمل شقاق با لیزر از آنتی بیوتیک ها استفاده کرده و مقعد را خشک و تمیز نگه دارید.

البته در مورد دوره نقاهت بعد از عمل شقاق، بایستی با پزشک خود مشورت کرده و تمامی جزئیات را برای بهبودی سریع تر رعایت کنید. پزشک معالج با توجه به دوران نقاهت عمل شقاق، مراقبت های لازم را جهت بهبودی بیان می کند.

نظرات بیماران بعد از عمل لیزر با دکتر قمری

برای مشاهده ویدیوهای عمل و نظرات بیماران بر روی لینک زیر کلیک کنید.

فیلم جراحی شقاق مقعدی با لیزر

جهت مشاهده فیلم جراحی شقاق با لیزر می توانید به کانال آپارات ما مراجعه فرمایید.

طول درمان لیزر فیشر چقدر است؟

طول درمان لیزر شقاق، دوران نقاهت خاصی ندارد و صرفا بیمار تا یک هفته بعد از عمل لیزر دارای سوزش خفیف در ناحیه مقعدی است که این خود طبیعی می باشد. به طور کلی تمامی بیماری های مقعدی که با استفاده از لیزر درمان می شوند، هیچ گونه بستری ندارند و بیمار پس از عمل می تواند از بیمارستان یا کلینیک خارج شده و طبق دستورات پزشک معالج، مراحل نقاهت خود را طی کند.

خدمات درمانی کلینیک (بیمارستان) لیزر شقاق

خدمات درمانی کلینیک لیزر شقاق مقعدی
رعایت اصول بهداشت و کادر درمان با حوصله از خصوصیات مرکز لیزر شقاق دکتر قمری است.

لیزر درمانی یکی از شیوه های نوین جهت درمان انواع بیماری ها بوده و نیازمند تجهیزات پیشرفته است. کلینیک و بیمارستانی که در آن عمل لیزر انجام می شود، بایستی از نظر بهداشتی تمیز بوده و تمام مسائل بهداشتی را رعایت کند.

همچنین بایستی کادر درمانی با حوصله و مجرب داشته باشد تا در طول عمل، قبل و بعد از آن بیمار را همراهی کرده و باعث کاهش استرس بیمار شوند. کلینیک دکتر قمری تمامی این ویژگی ها را در کنار پزشکی متخصص و با تجربه دارد که به درمان انواع بیماریهای مقعدی از جمله فیشر مقعد می پردازد.

هزینه های درمان شقاق با لیزر

هزینه های لیزر شقاق
هزینه های درمانی لیزر شقاق یا فیشر مقعد

افرادی که دچار فیشر می شوند معمولا سوالاتی از قبیل لیزر شقاق چگونه است؟ یا هزینه عمل شقاق با لیزر چقدر است؟ دارند. برای بیان هزینه لیزر شقاق ابتدا فرد بیمار باید معاینه شود، سپس بیماری فرد تشخیص داده شود. پس از تشخیص بیماری، روش درمان بیمار مشخص می شود و اگر تشخیص پزشک، عمل شقاق مقعدی با لیزر باشد، سپس قیمت لیزر شقاق مشخص خواهد شد.

شما می توانید برای آگاهی از هزینه درمان شقاق با لیزر و انجام معاینات پزشکی، با پذیرش کلینیک دکتر قمری در تهران تماس گرفته و برای مراجعه حضوری و درمان بیماری، نوبت رزرو کنید.

درمان شقاق در امیر آباد تهران

در منطقه امیر آباد تهران، مراکز درمانی متخصص در حوزه شقاق مقعدی و مشکلات مرتبط با آن وجود دارند. این مراکز با ارائه خدمات حرفه ‌ای و با بهره ‌گیری از تکنولوژی‌ های پیشرفته، به بیماران کمک می ‌کنند تا بهبودی مطمئن و موثر را تجربه کنند.

 • مشاوره تخصصی: یکی از خدمات اصلی این مراکز، مشاوره تخصصی در زمینه شقاق مقعدی است. تیم‌ های متخصص و با تجربه می توانند بیماران را در خصوص انواع راهکارهای درمانی مناسب راهنمایی کنند.
 • انجام تست‌ های تشخیصی: درمان شقاق در امیرآباد تهران با تجهیزات پزشکی پیشرفته انجام می گیرد که به انجام تست‌ های تشخیصی و تصویر برداری کمک می‌ کند. این تست ‌ها به تعیین علت دقیق شقاق مقعدی و تدوین برنامه درمانی متناسب کمک می‌ کنند.
 • روش‌ های درمانی متنوع: از روش ‌های درمانی متنوعی برای شقاق مقعدی استفاده می‌ کنند. که شامل درمان ‌های دارویی، جراحی، و روش ‌های پوستی می‌ شود. هر بیمار بر اساس شرایط خود بهترین روش درمانی را انتخاب خواهد کرد.
 • تیم متخصص و دارای تجربه: تیم پزشکی و پرستاری در این مراکز دارای تخصص و تجربه کافی در زمینه شقاق مقعدی است. این تخصص و تجربه باعث اعتماد بیشتر بیماران به مراکز درمانی می‌ شود.

درمان شقاق در امیر آباد تهران با ارائه خدمات با کیفیت و تخصصی، به بیماران کمک می‌ کنند تا مشکلات خود را حل کرده و بهبودی بهتری را تجربه کنند. با تجهیزات پزشکی پیشرفته، تیم متخصص و تسهیلات مدرن، این مراکز به عنوان گزینه‌ های مناسبی برای درمان شقاق مقعدی شناخته می‌ شوند.

سوالات متداول کاربران درباره درمان فیشر با لیزر

ایا شقاق با لیزر درمان میشود؟

بله، درمان فیشر مقعدی با لیزر کارساز خواهد بود و فرد بیمار پس از درمان لیزری شقاق بهبود می یابد.

مراکز لیزر درمانی شقاق در تهران چگونه انتخاب می شوند؟

برای درمان و لیزر شقاق در شهر تهران، بایستی کلینیکی مجهز با فضایی دلنشین را پیدا کرد. علاوه بر آن باید پزشکی متخصص و مجرب را جهت درمان در نظر گرفت. دکتر قمری تهران گزینه ای مناسب برای درمان و لیزر انواع بیماری های مقعدی مانند شقاق در تهران است.

هزینه لیزر شقاق در تهران چقدر است؟

برای اطلاع از هزینه لیزر شقاق مقعدی در شهر تهران توسط دکتر قمری، ابتدا بایستی نوبت رزرو کرده و معاینه شوید. سپس بر اساس نوع بیماری و روش درمان، هزینه جراحی شقاق با لیزر تعیین می گردد.

لیزر شقاق در بارداری انجام می شود؟

استفاده از لیزر شقاق در زنان باردار ممکن است باعث ایجاد مشکلات جدی برای جنین شود، بنابراین استفاده از لیزر در زمان بارداری به شدت توصیه نمی‌شود.

لیزر شقاق در بیمارستان دولتی انجام می شود؟

بیمارستان های دولتی اکثرا به دستگاه های لیزر مجهز نیستند بنابراین لیزر شقاق مقعدی در این بیمارستان ها انجام نمی شود.

هزینه عمل شقاق در بیمارستان خصوصی چقدر است؟

هزینه عمل شقاق با لیزر در بیمارستان خصوصی به عوامل مختلفی از قبیل تجهیزات مورد استفاده، تخصص پزشک و… بستگی دارد. برای اطلاع از هزینه عمل شقاق و بواسیر با لیزر و سایر بیماری های مقعدی، ابتدا باید به کلینیک درمان شقاق مراجعه کرده و توسط پزشک معاینه شوید. سپس با تشخیص بیماری و روش درمان، هزینه عمل شقاق مقعدی مشخص شود.

آیا جراحی با لیزر فیشر دردناک است؟

خیر، درمان شقاق به وسیله جراحی با لیزر بدون درد و خونریزی انجام می شود. در این روش اسپاسم عضلانی یا اسفنکترومی شل می شود و از لیزر کم تهاجم برای درمان استفاده می شود.

فیلم عمل شقاق با لیزر

عمل شقاق با لیزر به قدری کوتاه و بی خطر است که گرفتن فیلمی چند ثانیه ای نمی تواند در این باره جواب گو باشد.

اطلاعات تکمیلی لیزر شقاق در تهران
💎 مزایا بدون درد و خونریزی، دوران نقاهت کوتاه، بدون بستری
📌 مراقبت های بعد از عمل مصرف غذاهای سالم و پرفیبر، پیاده روی و ورزش منظم، مصرف مایعات
💰 هزینه عمل لیزر  بر اساس نوع بیماری و روش درمان، هزینه جراحی شقاق با لیزر تعیین می گردد.
👤 بهترین پزشک دکتر قمری
⭐موارد مصرف مصرف غذاهای سالم و پرفیبر، پیاده روی و ورزش منظم، مصرف مایعات
❌ موارد منع کم تحرکی، خوردن الکل و غذاهای تند، چاقی مفرط، رابطه مقعدی شدید و نا سالم
4.2/5 - (5 امتیاز)

مقالات مشابه

دیدگاه ها
اشتراک در
اطلاع از
guest
7 دیدگاهات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
زهرا صابری
زهرا صابری
11 ماه قبل

سلام من یک ماهه که عمل لیزر شقاق انجام دادم ولی هنوز دور مقعد ورم و التهاب دارم، امکان داره بیماری برگشته باشه یا طبیعیه؟

دکتر قمری
دکتر قمری
11 ماه قبل
پاسخ به  زهرا صابری

عرض سلام و درود
دوره نقاهت عمل شقاق با لیزر بسیار کوتاه بوده و فرد پس از گذشت چند روز به زندگی روزمره خود باز می گردد. بنابراین وجود التهاب و ورم پس از یک ماه طبیعی نیست و بهتر است برای معاینه و یافتن علت، به پزشک مراجعه کنید.

هدا صبوری
هدا صبوری
11 ماه قبل

سلام من علائم شقاق رو دارم اما از عمل و لیزر شقاق می ترسم. واقعا ترس داره؟

دکتر قمری
دکتر قمری
11 ماه قبل
پاسخ به  هدا صبوری

سلام و درود، لیزر شقاق بدون درد و خونریزی انجام می شود و دوره نقاهت کوتاهی دارد، بنابراین جای هیچگونه نگرانی نیست. اما شما در ابتدا باید معاینه شوید تا بیماری به صورت دقیق تشخیص داده شود، سپس روش درمان انتخاب می شود.

محمد رضا
محمد رضا
11 ماه قبل

ترشح خونابه بعد از عمل شقاق عادیه؟

دکتر قمری
دکتر قمری
11 ماه قبل
پاسخ به  محمد رضا

با سلام و درود، ترشح خونابه بعد از لیزر شقاق عادی نیست و بهتر است برای معاینه مجدد به پزشک معالج مراجعه کنید.

دکتر قمری
دکتر قمری
7 ماه قبل

درود پریسا عزیز، اکثر بیماران پس از لیزر شقاق می توانند در عرض چند روز به فعالیت های عادی خود بازگردند. با این حال، ممکن است تا چند هفته طول بکشد تا درد و سوزش کاملاً از بین برود.

مشاوره تخصصی قبل از عمل با دکترقمری

متخصص جراحی عمومی

 

بهترین دکتر و مرکز برای درمان:

 

شقاق | هموروئید | کیست مویی | فیستول

👇 تماس بگیرید.👇