لیزر کیست مویی

لیزر کیست مویی (سینوس پیلونیدال) | لیزر درمانی موی برگشتی

راهنمای مطالعه:

لیزر کیست مویی laser hair cyst برای کیست های مویی که در اثر انسداد یا التهاب فولیکول های مویی ایجاد می شوند مورد استفاده قرار می گیرد. در روش جراحی با لیزر کیست مویی ابتدا پزشک موقعیت و نوع کیست مویی که یک حفره یا سوراخ در عمق کمی از پوست است را تشخیص داده و سپس با استفاده از دستگاه لیزر و تاباندن نور لیزر، کیست مویی را تخریب و فولیکول مو را درمان می کند.

در حال حاضر لیزر بهترین شیوه درمان سینوس پیلونیدال است زیرا معمولا بدون درد و خونریزی انجام می شود. همچنین در عمل با لیزر کیست مویی نوک لیزر فقط با پوست درتماس است و ورود به داخل بدن انجام نمی شود. به همین دلیل احتمال عفونت در این روش بسیار کم است.

جراحی با لیزر کیست مویی برای درمان کیست هایی که در صورت، شانه، پشت و سایر نواحی بدن کاربرد دارد. عمل کیست مویی با لیزر برای کیست های مویی کوچک مناسب هستند و در مواردی که کیست بزرگتر است روش های درمانی دیگر انجام می شود.

لیزر کیست مویی در تهران از روش های درمان کیست مویی است که توسط دکتر قمری متخصص بیماری های مقعدی انجام می شود.

مزایای درمان کیست مویی با لیزر

مزایای لیزر کیست مویی
خطر عفونت و خونریزی در لیزر کیست مویی وجود ندارد.

لیزر کیست مویی روشی بسیار دقیق و موثر برای درمان کیست مویی است. در جراحی با لیزر، کیست مویی به طور کامل از بین می رود بدون اینکه بافت سالم را تحت تاثیر قرار دهد. همچنین، در این روش درمانی خطر عفونت و خونریزی وجود ندارد.

لیزر کیست مویی به عنوان یک روش درمانی دائمی شناخته شده است. با این حال، برای دستیابی به نتیجه‌ای مطلوب، باید از چندین جلسه برای درمان کامل استفاده شود.

از دیگر مزایای لیزر کیست مویی جراحی سرپایی و بدون بیهوشی است. همچنین در جراحی لیزر کیست مویی دوره نقاهت خاصی وجود ندارد و بیمار می تواند به فعالیت های روزانه ادامه دهد.

معایب روش لیزر کیست مویی

معایب لیزر کیست مویی
معایب روش لیزر کیست مویی در مقایسه با روش های درمانی دیگر کیست مویی کمتر است.

در لیزر کیست مویی درد و خونریزی و عفونت برای بعضی افراد بیشتر از آن چیزی است که گفته شده، به همین دلیل در انتخاب پزشک متخصص لیزر کیست مویی دقت کنید. مهارت پزشک و تجربه در پیدا شدن عوارض لیزر کیست مویی تاثیر زیادی دارد.

جدول مقایسه لیزر کیست مویی با جراحی به روش سنتی

جراحی سنتی کیست مویی لیزر کیست مویی
زمان جراحی طولانی 15 تا 30 دقیقه
بیهوشی دارد ندارد
درد دارد بسیار کم
خونریزی دارد بسیار کم
نقاهت ۲ تا ۴ هفته ۲ تا ۴ روز
بستری دارد ندارد
هزینه زیاد کمتر نسبت به جراحی سنتی
احتمال بازگشت احتمال دارد ندارد

لیزر کیست مویی در بارداری

درمان کیست مویی با لیزر در بارداری
لیزر کیست مویی در زنان باردار بعد از زایمان انجام می شود.

بهترین راه حل برای درمان کیست مویی در دوران بارداری مشاوره با پزشک است. در صورتی که کیست مویی عدم راحتی و درد شدیدی ایجاد کند، پزشک ممکن است روش‌های دیگری برای درمان موقت کیست مویی مانند استفاده از داروهای مسکن را پیشنهاد دهد و معمولا لیزر کیست مویی در زنان باردار به بعد از زایمان موکول می شود.

هزینه های درمان کیست مویی با لیزر

هزینه لیزر کیست مویی
هزینه لیزر کیست مویی به تعداد جلسات لیزر درمانی برای درمان کامل کیست مویی بستگی دارد.

قیمت لیزر کیست مویی به عوامل مختلفی مانند تخصص و مهارت پزشک، مقدار دستمزد پزشک، اندازه و محل قرارگیری کیست مویی، تعداد جلسات لیزر درمانی برای درمان کامل کیست مویی و دیگر عوامل مرتبط با لیزر کیست مویی بستگی دارد.

هزینه عمل کیست مویی ممکن است در بیمارستان‌ها و مطب‌ها و کلینیک‌های پوستی متفاوت باشد. به این نکته توجه داشته باشید که هزینه عمل لیزر کیست مویی نباید تنها معیار انتخاب پزشک و بیمارستان باشد و باید به سطح تخصص و تجربه پزشک و کیفیت خدمات ارائه شده نیز توجه کرد.

به عنوان مثال هزینه لیزر کیست مویی در بیمارستان میلاد به طور متوسط از ۳ تا ۵ میلیون شروع می شود و با توجه به عوامل گفته شده در بالا این قیمت متغیر است.

برای اطلاع دقیق ‌تر درباره هزینه‌ لیزر کیست مویی در تهران، بهتر است با مراکز درمانی تماس بگیرید و قبل از شروع درمان درمورد نحوه‌ی پرداخت و هزینه‌های دقیق از پزشک مشاوره بگیرید.

مراقبت های بعد از درمان با لیزر کیست مویی

مراقبت های بعد از درمان کردن کیست مویی
مراقبت های بعد از درمان کیست مویی جهت جلوگیری از عفونت و تسریع در بهبود

پس از درمان با لیزر کیست مویی، باید مراقبت هایی برای جلوگیری از عفونت و بهبود بهتر و سریعتر ناحیه درمان شده انجام شود. برخی از مراقبت هایی که بعد از لیزر کیست مویی عبارتند از:

 1. استفاده از یخ: استفاده از یخ در طول روز و حداقل ۲۰ دقیقه روی ناحیه درمان شده می‌تواند در کاهش درد، تورم و التهاب کمک کند.
 2. جلوگیری از ضربه: در چند روز اول بعد از درمان، باید جلوی ضربه به ناحیه درمان شده را بگیرید.
 3. استفاده از آنتی‌بیوتیک: در صورتی که پزشک شما آن را توصیه کرده باشد، باید آنتی‌بیوتیک ها را مصرف کنید تا ازعفونت جلوگیری شود.
 4. مراقبت از پوست: باید ناحیه درمان شده را به آرامی و با آب خنک پاک کنید و از ایجاد فشار و مالیدن پرهیز کنید.
 5. مصرف مواد مغذی: برای بهبود سریعتر محل درمان، باید مواد مغذی بیشتری مانند پروتئین، ویتامین سی و روغن ماهی مصرف کنید.

معرفی پزشک متخصص لیزر کیست مویی در تهران + آدرس (دکتر قمری)

بهترین دکتر برای لیزر کیست مویی در تهران
دکتر قمری متخصص لیزر کیست مویی در تهران

بهترین دکتر لیزر کیست مویی در تهران باید دارای تجربه و تخصص، روابط عمومی بالا و همچنین اصول بهداشتی را رعایت کرده و از تجهیزات پیشرفته در جراحی استفاده کند. بهترین دکتر کیست مویی باید قبل از انجام هرگونه درمان به بیماران خود مشاوره کافی در مورد نحوه درمان، عوارض و مراقبت‌های بعد از درمان ارائه دهد.

دکتر قمری متخصص بیماری های مقعدی با بیش از ۱۶ هزار جراحی موفق در زمینه بیماری های نشیمنگاهی رضایت بیماران خود را جلب کرده است.

آدرس مطب (بیمارستان) پزشک کیست مویی در تهران: امیر آباد – بالاتر از خیابان فاطمی – بعد از پمپ بنزین – کوچه خسروی – ساختمان پزشکان رازی

همچنین ایشان پیش از این به لیزر کیست مویی در بیمارستان رازی و لیزر کیست مویی در بیمارستان بقیه الله پرداخته اند.

برای درمان کیست مویی به چه دکتری مراجعه کنیم؟
اگر شما هم این سوال که، بهترین دکتر کیست مویی برای جراحی یا لیزر کیست؟ دچار شده اید، حتما در ادامه مقاله با ما همراه باشید. یکی از نکات بسیار مهم در زمان انتخاب دکتر کیست مویی این است که، دکتر متخصص تجربه و مهارت کافی را در این زمینه داشته باشد. زیرا در صورت بروز اشتباه کوچک ممکن است درد و سوزش را حتی پس از نقاهت حس کنید. در ادامه بهترین دکتر کیست مویی را به شما معرفی میکنیم تا شما با خیال آسوده و راحت بتوانید برای درمان اقدام کنید.

ویژگی های پزشک متخصص کیست مویی خوب چیست؟

 • بهترین جراح و پزشک کیست مویی باید دارای تجربه کافی در زمینه بیماری های مقعدی بخصوص سینوس پیلونیدال باشد.
 • دانش به روز و نحوه کار با ابزار ها و تجهیزات پزشکی نظیر دستگاه های لیزر یکی از موارد مهم در انتخاب دکتر است.
 • تشخیص درست و به موقع عارضه و بیماری
 • انتخاب بهترین روش درمان
 • و….

از ویژگی های بهترین دکتر درمان کیست پیلونیدال در تهران است.

ویژگی بهترین دکتر کیست مویی آقا و خانم

یکی از مهم‌ترین ویژگی ها در بهترین متخصص برای درمان کیست مویی، تجربه و سابقه پزشک می‌باشد. زیرا اگر پزشک تجربه و سابقه کافی در این زمینه نداشته باشد، بیمار دچار عوارض و اختلالات زیادی پس از جراحی مانند بی اختیاری مدفوع و عدم کنترل گازهای روده خواهد شد.
علاوه بر این اگر یک جراح عمومی با تجربه این عمل جراحی را انجام دهد، میزان احتمال بازگشت این بیماری یا عود آن نزدیک به صفر خواهد بود. به همین دلیل بهتر است برای درمان سینوس پیلونیدال به یک جراح ماهر مراجعه کنید.

بهترین دکتر متخصص و جراح کیست مویی چه کسی است؟
دکتر قمری متخصص بیماری های مقعدی با کد نظام پزشکی ۴۷۴۹۵ در شهر تهران خدمات بسیار منحصر به فردی در اختیار مردم عزیز قرار می دهند. دکتر قمری تا به امروز توانسته اند با تجربه و سابقه درخشان خود، بسیاری از بیماری های مقعدی را با موفقیت درمان کنند. دکتر قمری یکی از بهترین دکتر کیست مویی در تهران هستند و شهرت و محبوبیت بسیار زیادی بین مراجعه کنندگان مطب خود دارند. بیماران از روند درمان و نحوه برخوردشان رضایت دارند و برای درمان بسیاری از بیماری ها ایشان را پیشنهاد میکنیم.

بهترین جراح کیست مویی در تهران | خدمات دکتر عبدالرحیم قمری:
درمان شقاق
درمان بواسیر
درمان واریس
درمان فیستول
درمان کیست مویی
آدرس مطب: تهران،  آمیر آباد، بالاتر از خیابان فاطمی، بعد از پمپ بنزین، کوچه خسروی

برای کیست مویی به چه دکتری مراجعه کنیم؟
در پاسخ به سوال برای مو برگشتی به چه دکتری مراجعه کنیم، باید گفت برای درمان قطعی سینوس پیلونیدال باید درمان به روش لیزر را انتخاب کنید و بهترین دکتر کیست مویی در تهران دکتر قمری با سابقه بیش از ۱۶ هزار عمل موفق است.

جراحی کیست مویی توسط بهترین جراح کیست مویی در تهران، در همان روز معاینه انجام میشود؟
در صورت صلاحدید پزشک و کم بودن تعداد مراجعه کنندگان و همچنین آمادگی بیمار، بله در همان روز می تواند انجام گیرد.

راهنمای انتخاب کلینیک (بیمارستان) لیزر کیست مویی

در انتخاب کلینیک باید به تخصص و تجربه پزشکان، تجهیزات و رعایت بهداشت مرکز لیزر کیست مویی توجه شود.

برای انتخاب بهترین مرکز لیزر کیست مویی در تهران باید به تخصص و تجربه، تجهیزات پیشرفته، رعایت اصول بهداشتی، ارائه خدمات مشاوره، روابط عمومی بالا، پشتیبانی بعد از درمان، نظرات و تجربیات دیگران و قیمت توجه کرد. همچنین در انتخاب بیمارستان لیزر کیست مویی موقعیت جغرافیایی بسیار مهم است. بیمارستانی که به منزل یا محل کار شما نزدیک باشد مناسب تر است.

انتخاب بهترین مرکز برای درمان کیست مویی و بهترین متخصص جراحی کار دشواری نیست، تنها نیاز است ابتدا تجربه و مهارت پزشکان را بررسی کنید. درمان و انتخاب راه درمان کیست مویی، نیازمند مشاوره و تشخیص پزشک متخصص است. معمولا کیست مویی با مصرف آنتی بیوتیک و در نهایت با جراحی درمان می شود و جای هیچ نگرانی ندارد.

کیست مویی یک نوع عفونت پوستی است که جزو انواع بیماری های مقعدی محسوب می شود و در اثر تجمع چربی و بافت پوستی، در داخل یک بافت بزرگتر شکل می گیرد. محل بروز کیست حاوی عفونت و مو، آخرین بخش ستون فقرات و پایین کمر است که در صورت عدم درمان موجب عفونت بیشتر می شود.

برای اینکه به فکر درمان و انتخاب بهترین مرکز درمانی باشید، ابتدا باید از ابتلا به كيست مويي اطمینان حاصل کنید، سپس با پزشک متخصص مشورت کرده و عارضه را برطرف کنید.

ویژگی های بهترین کلینیک های درمان کیست مویی (Pilonidal cyst)

مقعد از نظر نوع بافت، یکی از حساس ترین اعضای بدن محسوب می شود، به همین دلیل بایستی توسط پزشکی با تجربه و متخصص در بهترین مرکز و کلینیک درمان شود. بنابراین اولین ویژگی بهترین مرکز برای درمان کیست مویی، بهره مندی از مجرب ترین و با تجربه ترین پزشکان است تا بیماران بدون هیچگونه نگرانی و دغدغه ای سلامتی خود را دوباره به دست آورند.

علاوه بر بهترین پزشک، مرکز درمانی ایده آل، سابقه درمان موفق برای عمل انواع بیماری های مقعدی دارد. همچنین از کادر درمانی مجرب و صبور، برای عمل های جراحی استفاده می کند.

فضای بهداشتی و تجهیزات پیشرفته نیز از فاکتورها و ویژگی های مهم بهترین مرکز درمانی است که بایستی به آن توجه کرد. دکتر قمری جراح عمومی و متخصص بیماری های مقعدی در تهران، بهترین انتخاب برای درمان کیست مویی است؛ چرا که ایشان سابقه درخشانی در درمان بیماری های مقعدی مانند کیست مویی دارد. همچنین عمل های خود را در بهترین کلینیک درمان کیست مویی در تهران انجام می دهد.

کلینیک دکتر سید عبدالرحیم قمری، دارای پرسنلی با حوصله و صبور است که به بیماران رسیدگی کرده و به تمامی سوالات آن ها پاسخ می دهند. بنابراین در صورت ابتلا به عارضه کیست مویی، با پذیرش مرکز تماس گرفته و جهت درمان اقدام کنید.

روش های درمانی بهترین مرکز برای درمان کیست مویی

ابتدا بیمار، برای تشخیص ابتلا به کیست مویی باید به بهترین کلینیک درمانی در تهران مراجعه کرده و سپس روش درمانی مناسب توسط جراح و پزشک متخصص انتخاب شود. با توجه به نوع کیست حاوی مو و عفونت، پزشک متخصص ممکن است دارو تجویز کرده و در صورت عدم بهبود، یکی از روش های جراحی را انتخاب کند.

درمان با لیزر و تیغ جراحی دو روش بهبود بیمار است که لیزر درمانی به دلیل نقاهت کمتر و ایمنی بیشتر، پرکاربردتر است. علاوه بر این، از آنجایی که امکان دارد، برخی از بیماران از سایر شهر ها برای درمان به تهران مراجعه کنند، با لیزر درمانی می توانند سریع تر مرخص شده و به شهر خود بازگردند. از همین رو تاکید دکتر قمری نیز جراحی با لیزر برای رضایت بیشتر بیماران است.

بهترین کلینیک، مرکز و بیمارستان لیزر کیست مویی (دکتر قمری)

از آنجایی که مقعد، حامل انواع آلودگی ها و باکتری هاست، امکان دارد استفاده از تیغ جراحی برای درمان آن، باعث عفونت شود. به همین دلیل طبق گفته ی دکتر قمری، بهترین راه برای درمان کیست مویی لیزر است که روشی ایمن با نقاهت کمتر به شمار می رود.
درمان با لیزر نسبت به سایر راه های درمانی، روشی جدید محسوب می شود و نیازمند تجهیزاتی پیشرفته و مدرن است. در لیزر درمانی از اشعه برای درمان کیست مویی استفاده شده و به بافت های سالم آسیبی وارد نمی شود. همچنین بر خلاف جراحی با تیغ، دارای خونریزی نمی باشد و اذیت کننده نیست.

مراکز و کلینیک های درمانی بسیاری در شهر تهران جهت درمان کیست مویی وجود دارد و نام کلینیک دکتر قمری در میان بهترین مراکز به چشم می خورد. تمامی بیمارانی که در بهترین مرکز کیست مویی درمان شده اند، از نتیجه بسیار راضی بوده اند و همین مسئله نشان دهنده ی تخصص و تبحر پزشک جراح است. دکتر قمری به عنوان بهترین دکتر کیست مویی در تهران شناخته می شود.

خدمات درمانی بهترین مرکز برای درمان کیست مویی

تجهیزات و امکانات کلینیک درمانی بایستی کامل باشد تا بتوانند تمامی روش های درمانی را پوشش دهد. بیمارانی که قصد درمان دارند، به سراغ مراکز درمانی مدرن می روند تا بدون دغدغه فکری، تحت درمان قرار بگیرند.

برخی از پزشکان ممکن است همچنان از تیغ جراحی برای درمان انواع بیماری های مقعدی استفاده کنند، در صورتی که لیزر درمانی بسیار موثرتر است. بنابراین کلینیکی که دارای مجهزترین امکانات و کادر درمانی ماهر است، بهترین گزینه محسوب می

هزینه عمل کیست مویی با لیزر در بهترین مرکز کیست مویی

هزینه عمل کیست مویی با لیزر در بهترین مرکز درمانی، به عوامل مختلفی بستگی دارد. در ابتدا نیاز است با کلینیک دکتر قمری تماس گرفته و جهت مراجعه حضوری، وقت رزرو کنید.

سپس پس از معاینه و تشخیص بیماری، روش درمانی توسط پزشک انتخاب می شود و سپس هزینه عمل کیست مویی به شما اطلاع داده می شود.

بهترین مرکز لیزر کیست مویی در تهران
کیست مویی یک بیماری پوستی است که در اثر رشد مو به داخل پوست و خارج نشدن آن، رخ می دهد. ناحیه ای که دارای توده مویی است، معمولا برجسته شده و قرمز می شود.

توده مویی معمولا با تورم، قرمزی و گاهی درد در هنگام دفع مدفوع همراه است. اگر نسبت به درمان کیست مویی به موقع اقدام نشود، محل کیست ملتهب شده و عفونت ایجاد می کند.

درمان این بیماری در ناحیه مقعد با جراحی انجام می شود که می تواند جراحی با تیغ یا لیزر باشد. از آنجایی که بیماری در نقطه حساس بدن است، برای درمان آن بایستی به بهترین مرکز برای درمان کیست مویی مراجعه کرد.

بهترین مرکز درمان کیست مویی، امکانات و تجهیزات مدرن و کامل دارد و از بهترین پزشکان برای معالجه استفاده می کند. کلینیک درمانی دکتر قمری با دارا بودن تمامی این امکانات و مزایا، آماده خدمت رسانی به بیماران می باشد تا هر چه زودتر تحت درمان قرار گرفته و سلامتی خود را به دست آورند.

آدرس بهترین مرکز درمان کیست مویی در تهران
برای دسترسی هر چه سریعتر به کلینیک لیزر کیست مویی در تهران می توانید به آدرس: امیر آباد – بالاتر از خیابان فاطمی – بعد از پمپ بنزین – کوچه خسروی-ساختمان پزشکان رازی مراجعه نمایید.

هزینه درمان کیست مویی در بهترین مرکز چقدر است؟
برای اینکه از هزینه درمان کیست مویی مطلع شوید، ابتدا باید در کلینیک دکتر قمری وقت رزرو کنید. سپس با معاینه، تشخیص بیماری و انتخاب روش درمان، هزینه عمل مشخص شده و به شما اطلاع داده می شود.

ساعت کاری بهترین کلینیک درمانی کیست مویی چند است؟
پاسخگویی به تلفن پذیرش همه روزه از ساعت ۹/۳۰ صبح الی ۸ شب با شماره تماس ثابت ۸۸۳۳۹۳۱۷-۰۲۱ و تلفن همراه ۰۹۰۳۱۲۵۲۲۹۵ انجام می گیرد.

فیلم لیزر کیست مویی

 

سوالات متداول در خصوص عمل لیزر کیست مویی

 • عمل کیست مویی با لیزر بهتر است یا عمل جراحی؟

در کیست های مویی کوچک لیزر کیست مویی و در کیست های مویی بزرگ جراحی به روش سنتی مناسب است.

 • آیا عمل کیست مویی بیهوشی دارد?

در صورتی که به شیوه عمل با لیزر کیست مویی انجام شود خیر، اما اگر به شیوه سنتی باشد، بله نیاز به بیهوشی موقت دارد.

 • آیا لیزر کیست مویی برای همه مناسب است؟

اگر کیست مویی شما در محیطی عمیق‌تر از لایه پوست قرار دارد، لیزر به طور کامل قادر به درمان آن نیست و درمان با روش‌های دیگری مانند جراحی ممکن است لازم باشد.

 • لیزر کیست مویی با جراحی معمولی چه تفاوتی دارد؟

در لیزر کیست مویی به با استفاده از دستگاه لیزر برای برداشتن کیست اقدام می شود. در جراحی معمولی، کیست مویی با یک برش در پوست برداشته می‌شود، سپس محل برداشت کیست بخیه می خورد. این روش معمولاً در مواردی که کیست بزرگ و عمیق باشد، استفاده می‌شود

 • آیا بیمه هزینه عمل کیست مویی با لیزر را پوشش می‌دهد؟

لیزر کیست مویی با بیمه تکمیلی بسته به نوع بیمه و شرایط قرارداد ممکن است متفاوت باشد. اما ممکن است برخی از هزینه ها مانند هزینه های اضافی، هزینه های مربوط به تجهیزات و مواد مصرفی و یا هزینه های مربوط به پزشک معالج به شما واگذار شود.

3/5 - (4 امتیاز)

مقالات مشابه

دیدگاه ها
اشتراک در
اطلاع از
guest
3 دیدگاهات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
حامد
حامد
5 ماه قبل

سلام روزبخیر هزینه جراحی با لیزر چقدره؟

سینا ابراهیم زاده
سینا ابراهیم زاده
7 ماه قبل

سلام جناب دکتر، من حدود 2 سال پیش کیستمو جراحی کردم اما اخیر از محل جراحی خون و چرک بیرون میاد میخواستم بدونم علتش چیه؟

طیبه
طیبه
6 ماه قبل

سلام روزتون بخیر من حدود یکماهه کیست مویی دارم، اوایل با روش درمان خانگی کیست مویی اقدام به درمانش کردم، ولی نمیدونم کجا کار رو اشتباه رفتم الان چند روزه که عود کرده و درد شدید دارم، میخواستم بدونم چجوری میتونم درمانش کنم؟ الان باید بیام برای لیزر یا صبر کنم چرک ها خشک بشند؟

مشاوره تخصصی قبل از عمل با دکترقمری

متخصص جراحی عمومی

 

بهترین دکتر و مرکز برای درمان:

 

شقاق | هموروئید | کیست مویی | فیستول

👇 تماس بگیرید.👇