نظرات مراجعین محترم در مورد دکتر قمری

5/5

سلام من به بواسیر حاد دچار بودم با کلی استرس از درمان بالاخره تصمیم گرفتم عمل کنم اما چون روم نمیشد دنبال دکتر خانوم بودم ولی وقتی نظرات در مورد دکتر قمری را خوندم به این نتیجه رسیدم که عمل بواسیر حاد، عمل خطرناکی هستش و باید بروم پیش یک پزشک متخصص بیماری مقعدی، پس به مطب دکتر سید عبدالرحیم قمری تهران رفتم و ایشان با مشاوره و نظراتی که دادند من رو عمل کردند و خداروشکر این عمل فوق العاده خوب بود و من مجدد به راحتی می توانم به زندگی عادی ام ادامه دهم.

1401/06/15

4.5/5

سلام خدمت آقای دکتر عزیز و پرسنل زحمتکش بیمارستان، بخصوص دستیار مهربان دکتر در اتاق عمل که خیلی محترم بودند. من چند وقت پیش کیست مویی رو پیش جناب دکتر قمری عمل کردم. خداروشکر خیلی راضی هستم. بنظرم بهترین دکتر متخصص بیماریهای مقعدی در تهران رو میشه دکتر قمری نامید. من واقعا از ایشون راضی هستم و بهترین پزشک عمل لیزر هموروئید امیرآباد ایشان هستند.

1401/03/04

5/5

با سلام یک ماه پیش دچار درد در هنگام اجابت مزاج شدم ،پیش دو سه متخصص گوارش رفتم که حتی به خودشان زحمت معاینه هم ندادند و بدون تشخیص پماد تحویز می کردند، در اینترنت با دکتر آشنا شدم و پس خواندن نظرات در مورد دکتر عبدالرحیم قمری گفتم اینها دروغ است، اما دو هفته پیش به مطب ایشان آمدم حتی به نیت عمل ،ایشون معاینه کردند و تشخیص شقاق دادند و پماد ترکیبی دادند و خداروشکر بعد از دو هفته مشکلم حل شد .ممنون از ایشان، یعنی بنده ای که حتی حاضر بودم عمل کنم تشخیص دادند با دارو خوب می شوم را عمل نکردند. مجدد ممنونم

1400/10/21

5/5

 با سلام من مشکلات پس از گذراندن دوران بیماری کنسر داشتم که با کمک ها و راهنمایی ها و تجویزهای ایشان که مورد تایید انکلوژیست من هم بود بسیاری از مشکلات جسمی و روحی من برطرف شد. امیدوارم همواره موفق باشند و به بسیاری از دوستان و خویشاوندانم ایشان را توصیه میکنم.

1398/08/15

نظرات مراجعین محترم در مورد دکتر قمری

نظرات مراجعین محترم در مورد دکتر قمری