هزینه عمل کیست مویی

هزینه عمل کیست مویی – قیمت لیزر و جراحی کیست مویی

راهنمای مطالعه:

هزینه عمل کیست مویی چقدر است؟ کیست مویی یا سینوس پیلونیدال از آن دسته بیماری‌هایی است که حسابی افراد مبتلا به آن را با مشکل مواجه خواهد کرد. به همین دلیل افراد در هنگام مشاهده هر کدام از علائم بیماری کیست مویی، باید سریعاً به پزشک مراجعه کنند تا مراحل درمان به بهترین شکل ممکن آغاز شود. امروزه پزشکان این حوزه با استفاده از روش‌های مختلفی کیست مویی را درمان می‌کنند.

یکی از مهم‌ترین مسائلی که افراد مبتلا به کیست مویی با آن مواجه هستند؛ هزینه عمل کیست مویی است. آنها می‌خواهند بدانند که این عمل چقدر هزینه برای آنها به همراه خواهد داشت. بهتر است بدانید که نحوه تعیین و محاسبه هزینه‌های عمل کیست مویی بر اساس فاکتورهای مختلفی محاسبه می‌شود. هزینه عمل لیزر بواسیر با هزینه درمان بواسیر با جراحی متفاوت است. در این مقاله به طور کامل هزینه عمل کیست مویی را مورد بررسی قرار خواهیم داد تا بیشتر از پیش با نحوه محاسبه هزینه‌ های آن آشنا شوید.

هزینه عمل لیزر و جراحی کیست مویی بین 3 تا 15 میلیون تومان هست. پیشنهاد میکنم برای استعلام دقیق قیمت عمل با آقای دکتر قمری تماس بگیرید.

قیمت و هزینه جراحی کیست مویی چقدر است؟

ایجاد کیست مویی در شکاف بالای باسن
هزینه عمل کیست مویی در بیمارستان دولتی

کیست مویی یا همان مو برگشتی یک سوراخ در پوست است که معمولاً در چین‌خوردگی باسن، شکاف بالای باسن یا جاهای دیگر استخوان دنبالچه تا مقعد ایجاد می‌شود. این کیست‌ها به دلایل مختلفی ایجاد می‌شوند. یکی از عمده دلایل ایجاد این بیماری، عفونت پوستی است. این کیست‌ها که در داخل آنها مو رشد می‌کند؛ معمولاً عفونی شده، چرک و خون ترشح می‌کنند. به همین دلیل بوی بسیار بدی هم می‌گیرند. همچنین لازم به ذکر است که افراد مبتلا به این بیماری، در هنگام نشستن، درد زیادی را احساس می‌کنند. برای تماشای فیلم شستشوی کیست مویی کلیک کنید.

هزینه عمل کیست مویی چطور محاسبه میشود؟

همان‌طور که گفتیم؛ هزینه درمان کیست مویی از آن دسته مسائل مهمی است که افراد می‌خواهند اطلاعات دقیقی درباره آن داشته باشند. اما یافتن مقدار هزینه‌های درمان قبل از مراجعه به پزشک کاری سخت است. بیماری کیست مویی در بیماران مختلف فرق دارد. کیست‌ها ممکن است که در اندازه و تعداد باهم فرق داشته باشند. به همین دلیل افراد تا قبل از معاینه نمی‌توانند در رابطه‌ با هزینه عمل اطمینان حاصل کنند. پزشک معالج بعد از معاینه یک سری فاکتورها را در نظر می‌گیرد و سپس بر اساس آنها میزان هزینه را مشخص خواهد کرد. تعداد فاکتورهایی که پزشکان بر اساس آن هزینه کیست مویی را مشخص می‌کنند؛ معمولاً زیاد هستند. اما از جمله مهم‌ترین این فاکتورها، می‌توان موارد زیر را نام برد.

 • عمق و وخامت کیست مویی
 • میزان عفونت کیست
 • تعداد سینوس‌ها یا همان کیست‌ها
 • روش درمانی که پزشک انتخاب می‌کند.
 • شرایط پزشکی بیمار
 • دستمزد جراح
 • نرخ عمل در کلینیک
 • شرایط بیمه

هزینه عمل جراحی کیست مویی

عمل جراحی یکی از روش‌های درمان کیست مویی است که معمولاً افراد زیادی به کمک این روش بهبود یافته‌اند. جراحی کیست مویی معمولاً به دو روش جراحی باز و یا بسته انجام می‌گیرد. هرکدام از این روش‌ها خصوصیات خاص خود را دارند؛ اما پزشک جراح تنها کسی است که می‌تواند تشخیص دهد از کدام روش برای درمان کیست مویی استفاده کند.

جراحی کیست مویی در بیمارستان انجام می‌شود. بیماران برای معالجه با روش جراحی، باید در بیمارستان بستری شوند. به همین دلیل عواملی مانند هزینه داروی بیهوشی، تیم جراحی، اتاق عمل، هزینه پانسمان و… باعث می‌شود که هزینه‌‌های آن به نسبت روش‌های دیگر بالا برود. همان‌طور که گفتیم؛ هزینه دقیق جراحی کیست مویی بعد از معاینه توسط پزشک جراح و بر اساس فاکتورهای مختلف تعیین می‌شود. اما می‌توان گفت که هزینه‌های عمل کیست مویی از 3 میلیون تومان شروع می‌شود.

هزینه عمل لیزر کیست مویی

هزینه درمان کیست مویی با استفاده از روش لیزر
هزینه درمان کیست مویی با لیزر

یکی دیگر از روش‌های درمان کیست مویی، استفاده از لیزر است. درمان کیست مویی با لیزر، یک روش جدید و مدرن است که برتری‌های خاصی به نسبت سایر روش‌ها دارد. به همین دلیل است که امروزه بیشتر افراد سعی می‌کنند کیست مویی را با استفاده از لیزر درمان کنند. یکی از مزیت‌های بسیار خوب درمان با لیزر این است که جای زخم باقی نخواهد ماند. همچنین این عمل نیازی به بستری در بیمارستان ندارد و همان‌ جا در کلینیک به‌ صورت سرپایی عمل انجام می‌شود. از جمله مهم‌ترین مزیت‌های عمل کیست مویی با لیزر، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

 1. درمان قطعی به نسبت سایر روش‌ها
 2. درمان در کوتاه‌ترین زمان ممکن (حدود یک ساعت)
 3. عدم احتمال بازگشت مجدد
 4. عدم وجود عوارض بعد از عمل

این مزیت‌های فوق‌العاده باعث شده که طرف‌داران عمل با لیزر بیشتر شود. هزینه عمل کیست مویی با لیزر شاید مقداری از عمل سنتی بیشتر باشد؛ اما لازم به ذکر است که هزینه‌های داروی بیهوشی، تیم جراحی، پانسمان و… باعث شده که هزینه نهایی عمل سنتی به نسبت لیزر بیشتر شود. هزینه عمل با لیزر معمولاً بعد از معاینه به‌صورت دقیق مشخص می‌شود؛ اما برای این عمل هم باید هزینه‌ای بیشتر از 3 میلیون در نظر گرفته شود.

روش‌های درمان کیست مویی یا سینوس پیلونیدال دکتر قمری

یکی از سؤالات بسیار مهم افراد مبتلا به کیست مویی این است که پزشکان با چه روش‌هایی درمان این بیماری را انجام می‌دهند. اطلاع از روش‌های درمان، باعث می‌شود که افراد با اطلاعات بیشتری اقدام به درمان کیست مویی کند. معمولاً روش‌های مختلفی برای درمان کیست مویی بیان می‌شود و پزشکان مختلف بر اساس شدت بیماری این روش‌ها را انتخاب می‌کنند.

روش های مختلف برای درمان کیست مویی
لیزر یکی از روش های درمان کیست مویی

افراد در صورت مشاهده علائم بیماری کیست مویی، ابتدا باید در کمترین زمان ممکن به پزشک متخصص مراجعه کنند تا آنها را به‌دقت معاینه کند. بعد از اینکه پزشک مورد نظر وجود کیست مویی را تشخیص داد؛ باید روش مناسب را برای درمان انتخاب کند. به‌طورکلی برای درمان کیست مویی از دو روش جراحی و لیزر درمانی استفاده می‌کنند.

کلینیک جراحی بیماری‌های مقعدی در تهران

امروزه کلینیک‌های زیادی در سراسر ایران وجود دارند که در این زمینه فعالیت دارند. کلینیک دکتر عبدالرحیم قمری یکی از بهترین مکان‌ها برای درمان بیماری کیست مویی و سایر بیماری‌های مربوط به مقعد است. دکتر قمری با تخصص جراحی روده بزرگ و کولورکتال و بیماری های مقعدی، تمرکزشان را روی انواع بیماری‌های ناحیه مقعد گذاشته‌اند. همین امر باعث شده که در زمینه درمان بیماری‌های مقعد از جمله بیماری کیست مویی، تبدیل به یکی از مشهورترین و تواناترین پزشک‌های ایران شوند.

دکتر قمری بیشتر عمل‌ها را به روش لیزر انجام می‌دهد. کسانی که قصد جراحی کیست مویی خود را به روش لیزر دارند؛ می‌توانند به مطب دکتر قمری واقع در تهران، امیرآباد، بالاتر از خیابان فاطمی بعد از پمپ‌بنزین خسروی مراجعه کنند. همچنین لازم به ذکر است که هزینه عمل در این مطب به نسبت بسیاری از کلینیک‌ها پایین‌تر است.

نظرات بیماران بعد از عمل لیزر با دکتر قمری

برای مشاهده ویدیوهای عمل و نظرات بیماران بر روی لینک زیر کلیک کنید.

هزینه عمل کیست مویی چقدر است؟

کیست مویی یکی از بیماری‌های بسیار رایج در بین افراد جامعه است. کسانی که به این بیماری دچار می‌شوند؛ باید در کمترین زمان ممکن به پزشک متخصص مراجعه کنند. امروزه روش‌های مختلفی برای درمان کیست مویی وجود دارد که هرکدام مزیت‌ها و معایب خاص خود را دارند. هزینه‌ عمل کیست مویی بر اساس فاکتورهای مختلفی تعیین می‌شود. در این مقاله هرآنچه که لازم بود درباره کیست مویی، روش‌های درمان و هزینه‌های آن بدانید را بیان کردیم. اگر درباره هزینه درمان کیست مویی سؤالی دارید؛ از طریق بخش کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید.

عوامل موثر در هزینه عمل

عمق و وخامت،میزان عفونت،تعداد سینوس و روش درمان
انواع روش درمان درمان بواسیر با لیزر، پماد، عمل جراحی

هزینه لیزر کیست مویی

شروع از 4 میلیون تومان

هزینه عمل جراحی

شروع از 3 میلیون تومان
دوره نقاهت   لیزر بسیار کمتر از عمل جراحی

قوانین پرداخت بیمه

بستگی به شرکت بیمه دارد

قیمت عمل کیست مویی

در این خحصوص با توجه به نوع و شدت بیماری، عوامل موثر بر بیماری، نحوه عمل و روش آن، مرکز درمانی و موقعیت مکانی آن و … قیمت عمل کیست مویی مشخص می شود. به همین جهت می توانید برای اطلاع از قیمت عمل کیست مویی با شماره 02188015765 در ارتباط باشید.

هزینه عمل کیست مویی در بیمارستان دولتی چقدر است؟

در این خصوص باید شرایط بیمه خود و همچنین بیمارستان دولتی مدنظر خود را بسنجید، با این وجود هزینه عمل کیست مویی (لیزر یا عمل جراحی سنتی) در بیمارستان های دولتی سطح شهر و کشور از قیمت به نسبت کمتری برخوردار است.

آیا بیمه هزینه عمل جراحی کیست مویی را می دهد؟

اغلب بیمه های هزینه درمان کیست مویی به روش عمل جراحی سنتی را می دهند اما در خصوص لیزر سینوس پیلونیدال باید از بیمه گذار خود سوال بپرسید.

امتیاز شما به این مقاله

مقالات مشابه

دیدگاه ها
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاهات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

مشاوره تخصصی قبل از عمل با دکترقمری

متخصص جراحی عمومی

 

بهترین دکتر و مرکز برای درمان:

 

شقاق | هموروئید | کیست مویی | فیستول

👇 تماس بگیرید.👇