تصویر بهترین دکتر شقاق در تهران

بهترین دکتر شقاق در تهران (پزشک متخصص شقاق)

بهترین دکتر شقاق در تهران، پزشکی است که می تواند با مشاهده علائم بیماری شقاق، به سرعت به تشخیص قطعی برسد و بهترین راه درمان شقاق را برای بیماری شما تجویز کند. در تشخیص و درمان بیماری های مقعدی انتخاب یک پزشک با تجربه و ماهر در درمان قطعی بیماری بسیار تاثیرگذار است. از آنجا که امروزه از روش درمان با لیزر برای از بین بردن بیماری شقاق استفاده می شود، باید اطمینان حاصل کنید که پزشک مورد نظر شما از مدرن ترین و بهترین دستگاه های لیزر استفاده می کند. علاوه بر این در انتخاب بهترین دکتر برای درمان شقاق باید به نکات دیگری توجه کنید که در این مقاله به آن ها می پردازیم.
راهنمای مطالعه:
برای درمان شقاق مقعدی به چه دکتری باید مراجعه کرد؟
💎 ویژگی  تجربه کافی در جهت درمان شقاق، توانایی کار با دستگاه های پیشرفته اتاق عمل
بهترین پزشکان درمانی  جراح کولورکتال، جراح عمومی با تخصص MS و DNB، جراح بیماریهای گوارشی و مقعدی
⭐ بهترین روش درمان  درمان به وسیله لیزر شقاق
📌بهترین دکتر شقاق در تهران  دکتر قمری
☎ تلفن های رزرو نوبت  تلفن ثابت ۸۸۳۳۹۳۱۷-۰۲۱ و تلفن همراه ۰۹۰۳۱۲۵۲۲۹۵
بهترین دکتر لیزر شقاق
2 خصوصیت دکتر قمری به عنوان بهترین دکتر شقاق
بهترین روش درمان شقاق
تصویری از درمان شقاق با لیزر

ویژگی های بهترین دکتر شقاق

بهترین دکتر برای درمان شقاق در بین پزشکان متخصص بیماری های گوارشی و جراحی عمومی یافت می شوند که تمرکز خود را بر درمان بیماری های مقعدی گذاشته اند. این پزشکان، هم در تشخیص و هم در درمان دارای تجربه بیشتری هستند و بیماری شقاق شما را در کمترین زمان و با بهترین روش درمان می کنند.

همچنین در صورت نیاز بهترین مشاوره را به مراجعه کنندگان می دهند تا بدون استرس و اضطراب بیمار، شقاق مقعدی درمان شود. به عنوان مثال متخصص شقاق و بواسیر ابتدا توضیح می دهد که عمل فیشر چیست و راه درمان شقاق مقعدی چیست. سپس روش های درمان سریع شقاق مقعدی و مدت زمان درمان شقاق مقعدی را بیان می کند تا بیمار با آگاهی کامل تحت درمان سريع و قطعي شقاق قرار گیرد.

برای اینکه بهترین انتخاب را داشته باشید، می توانید در اینترنت از میزان رضایتمندی بیماران در مورد پزشک، اطلاعات خوبی به دست آورید. پزشکانی که روزانه تعداد بیماران زیادی را درمان و ویزیت می کنند، به طور قطع تجربه زیادی در این زمینه کسب خواهند کرد و این تجربه، عاملی در انتخاب بهترین دکتر شقاق در تهران است.

آنچه موجب موفقیت و شهرت دکتر جراح شقاق مقعدی می شود، انتخاب های او در روش تشخیص و درمان بیماری شقاق است. این نکته را توجه داشته باشید که امروزه بهترین روش درمان شقاق مقعدی، لیزر شقاق است. این روش درد و خونریزی بسیار کمی دارد و احتمال بازگشت مجدد شقاق و عوارض عمل فیشر، در آن نزدیک به صفر است. اما انجام لیزر شقاق باید با بهترین دستگاه ها و در یک مرکز مجهز انجام شود.

چه پزشکانی می توانند شقاق مقعدی را درمان کنند؟

مقعد یکی از نقاط حساس بدن است و در صورت درمان آن به صورت غیر اصولی یا نادرست ممکن است بیماری شقاق مجدد بروز کند و یا علائم بدتری از آن در نقاط مقعدی پدید بیاید. از همین رو باید به پزشک متخصص شقاق مراجعه کرد. برای انتخاب بهترین پزشک مقعدی باید به مولفه تخصص بسیار دقت کرد. در تهران پزشکان متعددی اقدام به درمان شقاق می کنند. اما بهترین دکتر شقاق در تهران کسی است که تخصص های زیر را داشته باشد.

  • MD – جراحی کولورکتال
  • FRCS – جراحی عمومی [کولورکتال]
  • ام اس – جراحی عمومی
  • DNB – جراحی عمومی
  • دکتر بیماری های مقعدی
  • جراح بیماری های گوارشی

دکتر قمری بهترین دکتر شقاق

دکتر سید عبدالرحیم قمری معروف به دکتر قمری، متخصص بیماری های مقعدی و بهترین دکتر شقاق تهران است. دکتر قمری با تمرکز بر درمان بیماری های مقعدی تا کنون بیش از ۱۶ هزار عمل سرپایی لیزر را در کارنامه خود دارد و همچنین سابقه طولانی در درمان بیماران مبتلا به شقاق و دیگر مشکلات مقعدی دارد. میزان رضایت بیمارانی که تجربه عمل جراحی شقاق یا لیزر توسط این پزشک شقاق با تجربه را دارند، نشان از میزان تبحر و موفقیت ایشان در درمان زخم مقعدی است.

ایشان برای عمل شقاق از روش لیزر درمانی استفاده می کند، چرا که امکان عفونت بعد از عمل را کاهش می دهد و دیگر نیازی به درمان عفونت بعد از عمل شقاق وجود ندارد. همچنین زمان عمل را بسیار کوتاه می کند و نیازی به بستری شدن ندارد. در نتیجه برای بیمارانی که در شهرهای دیگر به دنبال بهترین دکتر برای درمان شقاق و بهترین متخصص شقاق و بواسیر هستند، انتخابی بسیار ایده آل است. این بیماران در همان روز معاینه توسط دکتر قمری متخصص بیماری های مقعدی درمان می شوند و می توانند به شهر خود برگردند.

بهترین دکتر خانم شقاق

در کشور ما، بانوان بیشتر تمایل دارند که برای درمان بیماری های مقعدی خود به یک پزشک خانم برای درمان شقاق مقعدی مراجعه کنند. اما تعداد پزشکان متخصص بیماری های مقعدی خانم در حال حاضر بسیار اندک است و جستجو جهت یافتن دکتر شقاق خانم موجب از دست رفتن زمان و بدتر شدن بیماری شقاق خواهد شد.

بانوان محترم باید بدانند که تمام مراحل آماده سازی بیمار در کلینیک جراحی مقعدی دکتر قمری برای عمل لیزر شقاق، توسط پرستاران ماهر و دلسوز خانم انجام می شود. پس از اتمام مراحل آماده سازی، تمام عمل های لیزر توسط خود ایشان که متخصص شقاق مقعدی هستند با بهترین دستگاه های لیزر صورت می گیرد.

بهترین دکتر شقاق آقا

در خصوص انتخاب بهترین پزشک برای درمان شقاق آقایان، انتخاب چندان مشکلی مانند دکتر خانم برای شقاق نداریم. چون اغلب متخصصان درمان شقاق در تهران، پزشک آقا هستند و می توان به طور کامل بیماری را درمان کنند.

برای درمان شقاق به چه دکتری مراجعه کنیم؟

رایج ترین سوالاتی که افراد پس از ابتلا به بیماری شقاق می پرسند این است که شقاق مقعدی چگونه درمان میشود و برای شقاق به چه دکتری مراجعه کنیم؟

اگر به دنبال بهترین دکتر متخصص شقاق، برای درمان بیماری فیشر هستید، دکتر قمری با تجربه بالا و سابقه ای درخشان، بهترین انتخاب است. مراجعه به دکتر خوب برای درمان شقاق اهمیت بالایی دارد، چرا که عمل فیشر آنال دارای حساسیت بالایی است و همین مسئله انتظارات مراجعه کنندگان را از متخصص جراحی نشیمنگاه بالا می برد.

نظرات بیماران بعد از عمل لیزر با دکتر قمری

برای مشاهده ویدیوهای عمل و نظرات بیماران بر روی لینک زیر کلیک کنید.

برای درمان شقاق مقعدی به چه پزشکی باید مراجعه کرد؟

تشخیص درست و به موقع و انتخاب روش درمان قطعی شقاق، تاثیر بسیار زیادی در روند درمان و بهبودی بیماری شقاق دارد. در صورت ابتلا به بیماری های مقعدی ترس و خجالت را کنار بگذارید و اگر به سلامتی خود اهمیت می دهید، در صورت مشاهده اولین علائم بیماری شقاق مانند درد و خونریزی به بهترین دکتر شقاق مراجعه کنید.

شما می توانید با مراجعه به کلینیک جراحی مقعدی دکتر قمری، بهترین دکتر شقاق در تهران با استفاده از بهترین دستگاه ها و تجهیزات مدرن، به کمک لیزر درمانی در کمترین زمان و با ایمن ترین روش بیماری خود را درمان کنید. در صورت نیاز از طریق تماس تلفنی، مراجعه به سایت و یا مراجعه حضوری می توانید با این مرکز ارتباط برقرار کنید.

سوالات متداول کاربران درباره بهترین دکتر شقاق

برای شقاق مقعدی به چه دکتری مراجعه کنیم؟

دکتر قمری جراح عمومی و متخصص درمان بیماری های مقعدی در تهران، بهترین دکتر شقاق و بواسیر و انواع بیماری های نشیمنگاه است. شما می توانید همه روزه از ساعت 9:30 صبح تا 8 شب با تلفن ثابت 88339317-021 و تلفن همراه 09031252295 تماس گرفته و جهت معاینه نوبت رزرو کنید.

در کلینیک شما دکتر شقاق خانم هم هست؟

خیر، تمام عمل ها در کلینیک، توسط دکتر قمری انجام می شود؛ اما کادر درمان و دستیاران دکتر شقاق مقعدی که وظیفه ی آماده کردن بیمار را قبل از عمل دارند، خانم هستند. درمان شقاق کلینیک پردیس دکتر قمری می تواند به شما کمک کند.

نحوه معاینه شقاق مقعدی چگونه است؟

پس از مراجعه به پزشک مربوطه و پاسخ به پرسش های وی، پزشک معالج با استفاده از اطلاعاتی که شما به او دادید، اقدام به معاینه فیزیکی محل شقاق می کند و در زمینه درمان آن روش های درمانی را تجویز می کند. معاینات به صورت دستی انجام می شود.

بهترین لیزر شقاق کلینیک پایتخت کجاست؟

کلینیک لیزر دکتر قمری بهترین کلینیک لیزر پایتخت با تجربه بیش از 16 هزار عمل سرپایی موفق در طول 8 سال می باشد.

3.7/5 - (3 امتیاز)

مقالات مشابه

دیدگاه ها
اشتراک در
اطلاع از
guest
6 دیدگاهات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
علی صفدری
علی صفدری
11 ماه قبل

دکتر قمری عمل شقاق رو تو کدوم بیمارستان های تهران انجام میدن؟

دکتر قمری
دکتر قمری
11 ماه قبل
پاسخ به  علی صفدری

شما می توانید برای معاینه به آدرس امیرآباد، بالاتر از خیابان فاطمی، بعد از پمپ بنزین، کوچه خسروی مراجعه کنید تا تشخیص بیماری و روش درمان تعیین شود.

سعید میرزاپور
سعید میرزاپور
10 ماه قبل

من دو هفته پیش عمل شقاق رو پیش دکتر قمری انجام دادم و خیلی راضیم. به نظرم بهترین دکتر شقاق در تهران ایشان هستند و خواستم ازشون تشکر کنم.

دکتر قمری
دکتر قمری
10 ماه قبل

با سلام و درود، خواهش میکنم با سپاس از نظر شما، تیم پزشکی دکتر قمری همواره در خدمت تمام بیماران برای درمان بیماری های مقعدی از جمله شقاق می باشد.

سپهر ایزدی
سپهر ایزدی
10 ماه قبل

سلام من به دلیل مصرف آنتی بیوتیک یبوست گرفتم و حدود یه هفته اس که درد مقعد دارم به هنگام دفع. آنتی فیشر هم استفاده کردم اما بهتر نشدم. به چه دکتری باید مراجعه کنم؟ متخصص گوارش یا جراح عمومی؟

دکتر قمری
دکتر قمری
10 ماه قبل
پاسخ به  سپهر ایزدی

با سلام و درود، بایستی به متخصص جراح عمومی مراجعه کنید. البته برای درمان بهتر است به بهترین دکتر شقاق مراجعه کنید تا شقاق به طور قطعی درمان شود.

مشاوره تخصصی قبل از عمل با دکترقمری

متخصص جراحی عمومی

 

بهترین دکتر و مرکز برای درمان:

 

شقاق | هموروئید | کیست مویی | فیستول

👇 تماس بگیرید.👇