تصویر محاسبه هزینه عمل فیستول

هزینه عمل فیستول – قیمت لیزر فیستول

راهنمای مطالعه:

بیماری های مقعدی مانند فیستول که درد و ناراحتی زیادی را برای افراد ایجاد می کنند، تنها با عمل جراحی و لیزر قابل درمان هستند. هزینه عمل فیستول تحت تاثیر شرایطی مانند شدت بیماری و نوع عمل و همچنین مرکز درمان متفاوت است. اما این تصور که برخی از هزینه بالای عمل لیزر فیستول و عمل جراحی برای درمان بیماری های مقعدی دارند، نادرست است.

انجام اعمال جراحی در مقایسه با سایر روش های درمانی ممکن است هزینه زیادی برای بیمار داشته باشد، خصوصا در بیمارانی که از بیمه پزشکی مناسب برخوردار نیستند. به همین دلیل برخی افراد به این دلیل که توان پرداخت هزینه عمل و بیمارستان را ندارند سعی در درمان بیماری های خود با دارو و روش های درمان خانگی دارند.

هزینه درمان فیستول مقعدی

هزینه درمان فیستول با لیزر و عمل جراحی
هزینه درمان فیستول با روش جراحی سنتی و لیزر

متاسفانه بیشتر افرادی که با علائم فیستول مواجه می شوند به دلیل ترس از عمل جراحی و گاهی به دلیل خجالت از مراجعه به پزشک خودداری می کنند. اما در صورتی که این بیماران در مراحل اولیه برای تشخیص و درمان به پزشک مراجعه کنند، سریعتر و با هزینه کمتر درمان می شوند.

هزینه جراحی فیستول با توجه به نوع و شدت بیماری و روشی که پزشک برای درمان انتخاب می کند بسیار متفاوت است. راه های درمان فیستول، عمل جراحی و لیزر فیستول است که هزینه این دو با هم متفاوت است. پزشک پس از معاینه و تشخیص بیماری و شدت آن بهترین نوع درمان و راحت ترین آن را برای بیمار انتخاب می کند.

در صورتی که فیستول سطحی باشد پزشک در همان روز با انجام لیزر در کمتر از یک ساعت فیستول شما را درمان می کند. در نتیجه هزینه های اضافی رفت و آمد، انجام آزمایشات و بستری شدن در بیمارستان از بین می رود و این یکی از مزایای مراجعه زودهنگام به بهترین مرکز درمان فیستول است.

هزینه عمل فیستول در بیمارستان دولتی

برخی از انواع فیستول شدید برای درمان نیاز به انجام عمل جراحی در بیمارستان و بستری شدن دارند. در این شرایط هزینه عمل فیستول با توجه به شدت بیماری، نوع بیمه و خصوصی یا دولتی بودن بیمارستان متفاوت خواهد بود. در صورت لزوم بستری شدن در بیمارستان و انجام عمل جراحی، به طور معمول بیمار حداقل یک روز پس از عمل باید برای مراقبت های بعد از عمل در بیمارستان بماند.

عمل جراحی فیستول در بیمارستان تحت بیهوشی انجام می شود و به دلیل بستری شدن بیمار، بسیاری از بیمه ها، هزینه آن را پرداخت می کنند. اما میزان دقیق هزینه های بیمارستان با توجه به شدت بیماری و دستمزد جراح مشخص می شود.

هزینه لیزر فیستول ( قیمت لیزر فیستول)

هزینه لیزر فیستول
هزینه عمل و درمان فیستول با لیزر

در درمان فیستول با لیزر هزینه بستری شدن و اناق و وسایل باعث می شود هزینه لیزر فیستول کمتر از جراحی به روش سنتی باشد.لیزر فیستول یکی از بهترین روش های درمان فیستول است که مزایای زیادی نسبت به عمل جراحی فیستول دارد. در این روش درد و خونریزی و همچنین دوران نقاهت بعد از عمل فیستول تا حد قابل توجهی کاهش می یابد. هزینه های بستری شدن در بیمارستان و استفاده از اتاق عمل و وسایل جراحی در این روش وجود ندارد و تا حد زیادی موجب کاهش هزینه عمل فیستول می شود.

یکی از مهم ترین مزایایی که لیزر فیستول برای بیماران دارد، صفر شدن احتمال عود و بازگشت فیستول است. با در نظر گرفتن تمام این موارد در صورتی که هزینه لیزر فیستول از عمل جراحی بالاتر هم باشد، پرداخت این هزینه اضافی به نفع بیماران است. زیرا شما یک بار هزینه می کنید و برای همیشه از شر بیماری فیستول خلاص می شوید و از عوارض دردناک و آزاردهنده پس از عمل جراحی نیز رنج نمی برید. از طرف دیگر مدت کوتاهی پس از انجام لیزر فیستول می توانید به زندگی عادی و کار خود بازگردید.

جمع بندی

هزینه عمل فیستول تا اندازه زیادی به شدت بیماری و روشی که برای درمان توسط پزشک متخصص انتخاب می شود، بستگی دارد. درمان فیستول با تخلیه آن از طریق عمل جراحی و یا سوزاندن کانال فیستول با لیزر انجام می شود. انجام لیزر فیستول بهترین روش درمان این بیماری است که دارای مزیت های زیادی نسبت به عمل جراحی فیستول است.

کلینیک جراحی مقعدی دکتر قمری متخصص بیماری های مقعدی یکی از مراکزی است که می توانید با قیمت های مناسب و کمترین هزینه برای درمان بیماری فیستول خود به آن مراجعه کنید. از طریق سایت می توانید درخواست مشاوره آنلاین دهید و یا نوبت حضوری بگیرید و به کلینیک مراجعه کنید. همچنین از طریق تماس تلفنی می توانید با این مرکز ارتباط برقرار کنید.

نظرات بیماران بعد از عمل لیزر با دکتر قمری

برای مشاهده ویدیوهای عمل و نظرات بیماران بر روی لینک زیر کلیک کنید.

هزینه عمل فیستول با لیزر چقدر است؟

در خصوص هزینه درمان فیستول با لیزر با توجه به کلینیک، سابقه کاری پزشک، نوع فیستول و … تعیین می شود. جهت استعلام قیمت و رزرو نوبت ویزیت با شماره های ما در ارتباط باشید.

4.5/5 - (2 امتیاز)

مقالات مشابه

دیدگاه ها
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاهات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

مشاوره تخصصی قبل از عمل با دکترقمری

متخصص جراحی عمومی

 

بهترین دکتر و مرکز برای درمان:

 

شقاق | هموروئید | کیست مویی | فیستول

👇 تماس بگیرید.👇