بهترین مرکز درمان فیستول

بهترین مرکز درمان فیستول

راهنمای مطالعه:

درمان قطعی بیماری فیستول، عمل جراحی و لیزر فیستول است که در حال حاضر بیشتر پزشکان از روش درمان با لیزر فیستول استفاده می کنند. این روش درمان مزایای بسیار زیادی دارد که مهم ترین آن کاهش درد و خونریزی و همچنین کاهش دوران نقاهت بعد از عمل است. یکی از مواردی که در درمان بیماری های مقعدی مانند فیستول باید به آن توجه کنید، انتخاب یک متخصص بیماری های مقعدی با تجربه و مراجعه به بهترین مرکز درمان فیستول است. به طور قطع این دو مورد یعنی مهارت و تجربه پزشک جراح فیستول و همچنین درمان در یک مرکز مجهز و به روز تاثیر زیادی در موفقیت درمان و بهبودی شما دارد.

ویژگی های بهترین مرکز درمان فیستول

خصوصیات بهترین مرکز درمان فیستول
کادر مجرب از ویژگی های مثبت بهترین مرکز درمان فیستول است.

اولین قدم پس از مشاهده علائم بیماری فیستول برای درمان این بیماری، مراجعه به یک پزشک متخصص بیماری های مقعدی است. توصیه ما به شما این است که در درمان این بیماری فرصت را از دست ندهید و هر چه سریعتر برای تشخیص و درمان به بهترین مرکز درمان فیستول مراجعه کنید.

پزشک در این مرحله با معاینه دقیق شما و انجام برخی آزمایشات، نوع و شدت بیماری را در شما تشخیص می دهد و بهترین روش درمان را پیشنهاد می دهد. تنها راه قطعی درمان این بیماری، تخلیه فیستول با عمل جراحی و یا لیزر فیستول است. لیزر فیستول روشی است که در حال حاضر بیشتر توسط پزشکان پیشنهاد می شود زیرا روشی آسان و سریع است و بیمار درد و خونریزی کمتر و دوران نقاهت کوتاه تری را تجربه خواهد کرد.

خوشبختانه عمل لیزر یک عمل سرپایی است و در مطب پزشک قابل انجام است. برخورداری از بهترین دستگاه ها و تجهیزات مدرن لیزر که در حال حاضر لیزر پرتوان یا لیزر co2 است، اولین ویژگی است که بهترین مرکز درمان فیستول باید از آن برخوردار باشد.
لیزر فیستول در کمتر از یک ساعت قابل انجام است و در صورت تشخیص پزشک به سطحی بودن نوع فیستول در همان روز مراجعه برای بیمار انجام می شود. اما در موارد دیگر پزشک برای تشخیص محل دقیق کانال فیستول، برای بیمار MRI تجویز می کند. از دیگر

ویژگی های بهترین مرکز درمان فیستول می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • برخورداری از یک پزشک متخصص و با سابقه زیاد در درمان بیماری های مقعدی
  • برخورداری از کادری مجرب
  • انجام عمل لیزر فیستول توسط خود پزشک متخصص
  • برخورداری از یک فضای آرام و بهداشتی
  • استفاده از تجهیزات مناسب و مدرن برای بیمار
  • قیمت مناسب خدمات

بهترین مرکز درمان فیستول

با توجه به ویژگی های بهترین کلینیک لیزر فیستول، پیشنهاد ما به شما مراجعه به کلینیک جراحی مقعدی دکتر قمری است. دکتر قمری متخصص جراح عمومی و گوارشی است و سال ها تجربه مفید در تشخیص و درمان بیماری های مقعدی را در کارنامه خود دارد. تجهیزات و امکانات این مرکز، پیشرفته و به روز بوده و برای درمان بیماری های مقعدی از لیزر co2 استفاده می شود.

تمام مراحل معاینه، تشخیص و درمان های جراحی و لیزر توسط شخص دکتر قمری انجام می شود که تا به حال بیشتر از 15 هزار عمل لیزر سرپایی انجام داده است و بیماران زیادی برای تشخیص و درمان به کلینیک جراحی مقعدی دکتر قمری مراجعه می کنند.
بیشتر کسانی که تجربه عمل فیستول با لیزر را در کلینیک جراحی مقعدی دکتر قمری دارند، از آن به عنوان بهترین کلینیک لیزر فیستول در تهران یاد می کنند.

جمع بندی

یکی از عوامل تاثیرگذار در درمان بیماری های مقعدی مانند فیستول، مراجعه در مراحل اولیه بیماری به پزشک مناسب است. بهترین پزشک برای تشخیص و درمان فیستول، متخصص جراح عمومی با تمرکز بر روی درمان بیماری های مقعدی است. این پزشکان به دلیل معاینه و درمان تعداد بسیار زیادی از بیماران، در تشخیص بیماری سریع تر عمل می کنند و بر اساس تجربه بهترین و موثرترین روش درمانی را پیشنهاد می دهند.

نظرات بیماران بعد از عمل لیزر با دکتر قمری

برای مشاهده ویدیوهای عمل و نظرات بیماران بر روی لینک زیر کلیک کنید.

کلینیک جراحی مقعدی دکتر قمری به عنوان بهترین مرکز درمان فیستول در تهران شناخته می شود و تمام اعمال جراحی و لیزر توسط این پزشک با تجربه انجام می شود. با مراجعه به این مرکز می توانید در کمترین زمان و با کمک بهترین و مدرن ترین دستگاه های لیزر برای همیشه از شر بیماری های مقعدی خود خلاص شوید. در صورت نیاز از طریق تماس تلفنی، مراجعه به سایت و یا مراجعه حضوری می توانید با این مرکز ارتباط برقرار کنید.

2/5 - (3 امتیاز)

مقالات مشابه

دیدگاه ها
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاهات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

مشاوره تخصصی قبل از عمل با دکترقمری

متخصص جراحی عمومی

 

بهترین دکتر و مرکز برای درمان:

 

شقاق | هموروئید | کیست مویی | فیستول

👇 تماس بگیرید.👇